نقشه راه جدید فاش می‌کند که حالت نبرد جدید مارول اسنپ در برابر دوستان به‌زودی در «یک یا دو ماه آینده» در دسترس خواهد بود.

نقشه راه به سه بخش “به زودی”، “در حال توسعه” و “در مفهوم” تقسیم می شود. به زودی به این معنی است که ویژگی‌های این دسته در آینده نزدیک منتشر خواهند شد. در مقابل حالت نبرد. Friends یکی از این به‌روزرسانی‌ها است و بسیار مورد انتظار است. از اذهان نوامبر. در حال حاضر هیچ راهی برای بازی در برابر دوستان خود وجود ندارد و حالت نبرد در مقابل دوستان آن را اصلاح می کند. اما حالت نبرد با مسابقات رتبه بندی شده استاندارد متفاوت خواهد بود. هر بازیکن دارای 10 نوار سلامتی و ضربه های دو برابری به سلامت حریف خواهد بود. به عنوان مثال، اگر اسنپ کنید، آسیب از دو به چهار دو برابر می شود. اگر عقب نشینی کنید، خسارت دریافتی از دو به یک کاهش می یابد. بازیکنان به بازی کردن ادامه می دهند تا زمانی که یکی از آنها تمام سلامت خود را از دست بدهد.

بخوانید  تریلر با رویدادهای غیرمعمول در فانوس دریایی در لایه های ترس روبرو شوید

مارول اسنپ، بازی کارت دیجیتال موبایل مارول، در 18 اکتبر منتشر شد. در آستانه تعطیلات و سال جدید، جزئیات بیشتری در مورد انتظارات بازیکنان از مارول اسنپ منتشر شده است. نقشه راه.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

تغییرات نام نیز در راه است. قبلاً نمی توانستید نام کاربری را تغییر دهید و اکنون می توانید. زبان‌های روسی و ویتنامی نیز به‌زودی اضافه می‌شوند و همچنین اعتبار هنرمندان روی کارت‌ها اضافه می‌شود.

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

در حال پخش: مارول اسنپ – تریلر رسمی و اولین نگاه به بازی

بخوانید  احتمال افزایش قیمت بازی‌ها، گیم پس و کنسول Xbox شرکت مایکروسافت

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های شما به خاطر بسپاریم؟

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

ثبت نام کنید یا وارد شوید

دسته دوم، در توسعه، ایده هایی هستند که تیم توسعه روی آنها کار می کند، اما ممکن است در معرض تغییر باشند. یکی از آنها Smart Deck است، که اساساً جایی است که هوش مصنوعی به شما کمک می کند تا عرشه های خود را “به پایان برسانید” یا پیشنهادهایی در مورد کارت هایی که باید در یک عرشه قرار بگیرند ارائه دهید. علاوه بر این، حالت های بازی بدون رتبه و رقابتی در حال توسعه هستند.