نقد و بررسی فیلم شاید اینطور باشد | داستان عشق و ازدواج

به عبارت دیگر، در حالی که فیلم باید بر روی شخصیت های رابرتز و بریسی تمرکز کند، حضور آنها در فیلم بیشتر جنبه پیشبرد داستان می شود و فیلم بر روی والدین آنها متمرکز می شود. در واقع تماشاگر احساس می کند که استفاده از این زوج باز هم صرفا برای تبلیغات و جذب بیننده بوده تا اینکه برنامه ریزی خوبی پشت آن بوده و در نهایت فیلم از فرصتی که در اختیار او قرار گرفته استفاده نکند. اصلا

شاید من به همراه اما رابرتز و لوک بریس در تلاشیم موفقیت Holidate را تکرار کنیم، اما آیا موفق خواهد شد؟

اگرچه ممکن است فیلم در ارائه داستانی که حداقل قابل قبول باشد موفق نباشد، اما انتظار داشتیم که بتواند لحظات خوبی را حداقل در بخش کمدی خلق کند. با این حال، خبر بد این است که این فیلم در بخش‌هایی که حداقل انتظار می‌رفت جوک‌های قابل قبولی ارائه دهد، کار چندانی انجام نمی‌دهد. شوخی های فیلم بیشتر به دلیل دیالوگ های ناقص فیلم به بدترین شکل ممکن اجرا می شوند و حداقل لحظات خوب خلق شده همیشه به همین دلیل تعطیل می شوند.

اگرچه داستان شاید من از بازیگران خوبی بهره می‌برد و فرصت خوبی برای خلق شوخی‌های زیادی دارد، اما طبق برنامه پیش نمی‌رود و فیلم لنگ می‌زند و برای روایت داستان خود دست و پنجه نرم می‌کند. در عوض، جیکوبز سعی کرد مشکلات فیلمش را با پیام های کلیشه ای، تکراری و خسته کننده بپوشاند که به نوبه خود فیلم را خسته کننده تر و ضعیف تر کرد.

مشخص نیست که آیا ما عمداً چنین دیالوگ هایی را می بینیم یا نه، و در هر صورت، جیکوبز پتانسیل خود را با دیالوگ خشکی که برای هر شخصیت نوشت تا حد زیادی هدر داد. وقتی انتظار دارید یک لحظه کمدی خوب در یک صحنه اتفاق بیفتد، ناگهان می توانید نه تنها انتظار دیالوگ های خشک و غیرجذابی را از شخصیت ها داشته باشید، بلکه گاهی اوقات شخصیت ها در طول فیلم باهوش نیستند و حتی به آنچه می گذرد توجه نمی کنند. آنها را

بخوانید  Best Gaming Keyboards In 2023

ریچارد گیر، دایان کیتون، ویلیام اچ میسی و سوزان ساراندون دیگر بازیگران فیلم Maybe I Do هستند که حداقل حضور نسبتا پر رنگی در اتفاقات فیلم دارند و گاه بازی خوبشان در فیلم دیده می شود. به هر حال این فیلم طنز می توانست عملکرد قابل قبولی داشته باشد اما به شرطی که از ابتدا به بیراهه نرود و حتی مسیری کلیشه ای و مورد انتظار را طی کند تا به اثری بسیار ملال آور و غیرقابل ایراد تبدیل شود.

شاید به زودی این کار را انجام دهم به وضوح نشان می دهد که فقط یک موضوع جالب در ظاهر دارد و در عمل هیچ چیز ندارد، اما فیلم حداقل می توانست سرگرم کننده باشد. متأسفانه روند فیلم گاهی احمقانه است و اگرچه فیلم مدت زمان زیادی ندارد، اما آنطور که باید و شاید از زمان خود استفاده نمی کند. در واقع رابطه و دوستی میشل و آلن در فیلم Maybe I Do هیچ نقطه اوج و پستی ندارد و قسمتی که قرار است نقطه مهم و سرنوشت ساز رابطه آنها باشد، به طرز عجیبی تا پایان باقی مانده است. صحنه فیلم.

فیلم Maybe I Do اگرچه تم نسبتا خوبی دارد، اما جای خود را به عبارات کسل کننده و مزخرف می دهد.

فیلمی که در ظاهر سعی می کند در ابتدا سه سناریو را شکل دهد و آن ها را بسیار قابل پیش بینی به هم پیوند دهد و با آن ها صحنه های کمدی خلق کند، در عین حال فقط می خواهد در ظاهر به چنین مشکلاتی بپردازد. فیلم شاید بتوانم با ارائه نکات و توصیه هایی در واقع سعی دارد شخصیت های خود را برای کنار آمدن با سرنوشتشان راهنمایی کند. مایکل جیکوبز در اولین کارگردانی خود واقعاً سعی نکرد به این مسائل به گونه ای که پتانسیل دارد بپردازد.

بخوانید  Valve به گزارش‌های مربوط به بازی‌های مسدود شده از Steam درباره مشکلات هوش مصنوعی پاسخ می‌دهد

ریچارد گیر در کافه در Maybe I Do

لوک بریس در فیلم شاید انجام دهم

شاید I Do داستان میشل و آلن را دنبال می کند که وارد یک لحظه حساس از زندگی خود می شوند. میشل می خواهد ازدواج کند، اما آلن نگران آینده رابطه آنها و احتمال اینکه او مانند والدین میانسالش به پایان برسد، است. از سوی دیگر، والدین میشل و آلن نیز وارد لحظات حساسی از زندگی خود شده اند و از سوی دیگر، میشل و خانواده اش می خواهند با خانواده آلن ملاقات کنند، اما قرار نیست همه چیز آنطور که آنها انتظار داشتند پیش برود.

دقیقاً مشخص نیست که جیکوبز قصد داشت با Maybe I Do به چه چیزی برسد، اما به جرات می توان گفت که او واقعاً هیچ ایده دیگری برای ارائه در بخش هایی از فیلم نداشت. از جایی می توان فهمید که ظاهرا جیکوبز فقط سعی کرده فیلم را از قسمتی از فیلم به پایان برساند. البته، فیلم می‌توانست کمی طولانی‌تر باشد و به جای اینکه در ابتدای هر خط داستانی، بدون پایان مناسب، به هر رابطه‌ای بهتر و بهتر رسیدگی شود.

در نگاه اول فیلم «شاید بتوانم انجامش دهم» موضوع چندان جدید و متفاوتی ندارد اما نکته جالبی دارد و آن دیدگاه هر شخصیت در رابطه با ازدواج، ازدواج، عشق و زندگی طولانی است. یک شخص. فیلم شاید من می خواهم به رابطه شکننده دو زوجی بپردازد که اکنون در آستانه اشتباه و از هم پاشیدگی قرار دارند و از طرفی فرزندانشان تصمیم مهمی برای آینده خود می گیرند. اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی فیلم به جای پرداختن کامل به این موضوع فقط سعی می‌کند توصیه کند؟

بخوانید  متهم شدن مدیرعامل ZA/UM به داشتن سهام غیرقانونی در این استودیو

اما فیلم شاید من گروه بازیگران خوبی دارد که متاسفانه از پتانسیل آنها به خوبی و آنطور که انتظار داریم استفاده نمی شود. اما رابرتز و لوک بریس که در فیلم Holidate به یک زوج موفق تبدیل شدند، در اینجا درخشش مورد انتظار را ندارند. ظاهراً جیکوبز سعی کرده از بازی موفق این دو بازیگر در فیلم کمدی خود استفاده کند، اما واقعاً شات خوبی برای این زوج بامزه و بامزه است که نتوانست آن را در فیلم شاید من تکرار کند و حداقل یک صحنه سرگرم کننده است. فیلم یکبار مصرف آن را به عنوان فیلم تعطیلات تماشا کنید.

در واقع تا صحنه پایانی فیلم قرار نیست از تصمیم این دو شخصیت در مورد زندگی شان مطلع شویم و این موضوع در مورد پدر و مادر این دو شخصیت نیز صدق می کند و البته فیلم هاوارد و را نشان نمی دهد. وظایف مونیکا برای بیننده کاملاً روشن و واضح است. در واقع فیلم با جمع بندی داستان و ارائه یک پایان مناسب مشکل عجیبی دارد و ما فقط در 90 دقیقه پایانی را می بینیم که انتظارش را داشتیم و جیکوبز سعی نمی کند آن مسیر را روان و درست طی کند.

ویلیام چه میسی و ریچارد گیر در فیلم شاید می کنم با هم می جنگند

حضور اما رابرتز و لوک بریسی در Maybe I Do بیش از آنکه استفاده خوب از آن ها باشد، یک ترفند تبلیغاتی است.