نقد وینی پیف: خون و عسل – نه یک خرس قدیمی خیلی گنگ

این فیلم فاقد حس طنزی است که من از طنز یک ملک کودکان انتظار داشتم. The Mean One، نسخه اسلشیر The Grinch Who Stole Christmas، فیلم خوبی نبود، اما کارش را انجام داد: سرگرم کننده بود و ارجاعات زیادی به فیلم اصلی داشت. شما با خون و عسل چنین چیزی را دریافت نمی کنید. تقریباً شبیه کارگردانی Rhys Frake-Waterfield است که تلاش زیادی می کند تا یک فیلم جدی اسلشر بسازد.

در مورد استدلال پو و پیگلت در پشت ولگردی و قانونی شکنی آنها به قتل وجود ندارد. در اصل، طبق انیمیشن، آنها در حال کشتن بودند، زیرا غذای دیگری نداشتند. اما چندین بار در طول فیلم، پو در حال خوردن عسل دیده می‌شود (ممکن است اضافه کنم به طرز عجیبی)، بنابراین در مقطعی مقداری غذا پیدا کرد. آیا کشتن ایور به آنها خونخواهی می داد که نمی توانستند خاموش کنند؟ هیچ وقت آنها را نمی بینید که قربانیان خود را بخورند. قتل‌ها خشن، نمایشی و اغلب صحنه‌سازی شده‌اند. آنها حتی گاهی قربانیان را به 100 Acre Wood برمی گردانند تا آنها را شکنجه کنند.

خبر خوب در مورد وینی پو: خون و عسل این است که اگر از دوران کودکی خاطرات خوبی از وینی پو دارید، احتمالاً این فیلم آن خاطرات را برای شما خراب نخواهد کرد، زیرا چیز زیادی در مورد این فیلم وجود ندارد که به هم گره بخورد. او را به وینی پو، غیر از نام. متأسفانه، Blood and Honey به چیزی بیش از نام‌ها نیاز داشت تا همه آن‌ها را در کنار هم نگه دارد، زیرا تمام چیزی که در مورد آن است یک تلنگر ناقص با یک قاتل در ماسک وینی پو است.

بخوانید  پوسترهای جدید فیلم Godzilla x Kong نشان می دهد که گودزیلا و کنگ با هم همکاری می کنند

من می دانم که جذابیت وینی پو: خون و عسل از زمان معرفی فیلم بالا بوده است. متاسفانه، اتصال وینی پو بسیار نازک است. قاتل می تواند هر کسی باشد که ماسک به چهره دارد و برای داستان اهمیتی ندارد. واقعاً مثل یک فرصت تلف شده است.

فیلم با یک پیش درآمد انیمیشن آغاز می شود و توضیح می دهد که کریستوفر رابین در 100 Acre Wood با جغد، پیگلت، ایور و البته وینی پو دوست شده است. او بهترین دوست حیوانات بود و آنها را تامین می کرد… تا اینکه برای دکتر شدن به کالج رفت. تقریباً در این زمان، غذا کمیاب شد و وینی و پیگلت برای زنده ماندن مجبور شدند Eeyore را بخورند. (دیگر از جغد یا هیچ یک از موجودات دیگر نام برده نمی شود.) ظاهراً این امر باعث شد که پو و پیگلت وحشی، وحشی و روانی شوند.

برای این منظور، می گویم که فریک-واترفیلد به عنوان کارگردان موفق می شود. نقشه ها به خوبی تنظیم شده بود و او هیچ ترس ارزانی نداشت. در عوض، صحنه‌های «آهسته خزیدن در سایه‌ها» زیاد است که از یک تاس برش معمولی معنادارتر است. بازی خوب بود – هیچ چیز هیجان انگیزی نبود، اما هیچ کس ارزش خشم نداشت. Frake-Waterfield فهرست بلندبالایی از اعتبارات تولید دارد، بنابراین جای تعجب نیست که همه چیز از نظر فنی فشرده باشد. ویرایش های ضعیفی وجود داشت (شاید برای اینکه فیلم در 80 دقیقه فشرده بماند)، اما فکر می کنم او پشت دوربین کار خوبی انجام داد.

Winnie the Pooh: Blood and Honey یک فیلم اسلشر ساده و نه چندان خوب است. دختران خارج از عرفان خود کاملاً فراموش شدنی و غیرقابل شناسایی هستند. “رهبر”، ماریا (ماریا تیلور) وجود دارد که تصمیم گرفت پس از یک تجربه وحشتناک با یک استالکر، آخر هفته برای بهبودی لازم باشد. دوستان همراه آنقدر از نظر نام قابل شناسایی نیستند که از نظر نوع. دختری وجود دارد که در راه رسیدن به کابین گم می شود (بدیهی است که او اولین کسی است که کشته می شود). دختر سکسی رسانه های اجتماعی; دختر کتاب‌خوان (عینک هدیه مرده است)؛ و دو لزبین هیچ چیزی در مورد این دخترها وجود ندارد که نشان دهد آنها به هیچ وجه با وینی پو مرتبط هستند. آنها می توانند توسط جیسون وورهیس یا آرت دلقک تعقیب شوند. مهم نیست. هیچ چیزی در مورد این شخصیت ها وجود ندارد که آنها را برای داستان پو مهم کند.

شرحی ارائه نشده است
من واقعاً از این که پو و پیگلت انسان‌های نقاب‌دار باشند ناراحت نشدم، زیرا می‌توانستم بپذیرم که آنها در غیاب کریستوفر رابین جهش یافته‌اند. اما هیچ چیز در مورد آنها به عنوان قاتل وجود نداشت که آنها را به چیزی غیر از مردان نقابدار وادار کند. خوکچه غرغر خوکچه ای عجیب و غریب داشت، اما به غیر از آن کیفیت خوکچه دیگری نداشت. پو هیچ خاصیت خرسی نداشت، غیر از شاید خوردن عسل. پو قد بلند، کند و تقریباً کاملاً بی زبان بود. پیگلت تقریباً به همان اندازه بزرگ، تقریباً کند و تقریباً ساکت بود. هیچ چیز این دو قاتل را به جز عاج های خوکچه متمایز نمی کرد. حداقل می توانستند پیگلت را خیلی کوچکتر از پو بسازند.

بخوانید  سری Knuckles در پارامونت پلاس کری الوز، استوکارد چانینگ، کریستوفر لوید، پل شیر و راب هیبل را اضافه می کند.

وقتی کریستوفر رابین پنج سال بعد برمی گردد تا همسر جدیدش، مری، را به دوستان حیوان خود معرفی کند، آنها با یک شگفتی بی ادبانه مواجه می شوند: مری تقریباً بلافاصله کشته می شود و کریستوفر رابین ربوده و شکنجه می شود. همه اینها قبل از دنباله عنوان اتفاق می افتد. بیشتر فیلم یک تلنگر سنتی اسلشیر است: گروهی از بیست و چند دختر برای یک آخر هفته در کابینی در مجاورت 100 Acre Wood می روند. پو و پیگلت صدای دختران را می شنوند و قتل شروع می شود.