نشت دستی PlayStation نشان می‌دهد که پروژه Q در اندروید کار می‌کند

سونی از زمان اولین معرفی خود در نمایشگاه پلی استیشن ماه می، جزئیات دستگاه استریم قابل حمل Project Q خود را مخفی نگه داشته است. به لطف افشای اخیر، به نظر می رسد اطلاعات مربوط به سیستم عامل به بیرون درز کرده است و به نظر می رسد نسخه پایه اندروید در حال حاضر در حال استفاده است. این احتمالاً هنوز یک سیستم عامل در حال توسعه است، که احتمالاً ارتقا خواهد یافت تا مطابق با تجربه کنسول PS5 استاندارد باشد.

در ویدئویی که توسط زوبی تک در توییتر (از طریق Imgur)، تصاویر سیستم عامل اندروید Project Q رابط منوی سیستم را نشان می دهد. کاربر در این ویدیو نگاهی اجمالی به بقیه قسمت های دستی نیز دارد و در توییتی جداگانه از زوبی تک، قسمت های داخلی این دستگاه قابل مشاهده است.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد پروژه Q وجود ندارد، اما اندکی پس از اولین افشای آن، جف کیلی، مجری مراسم The Game Awards اطلاعات مربوط به دستگاه را ارسال کرد. به گفته Keighley – اما هنوز توسط سونی تأیید نشده است – Project Q دارای یک صفحه نمایش 8 اینچی 1080p HD LCD با نرخ تجدید 60 هرتز، سه تا چهار ساعت عمر باتری پس از شارژ کامل، و طراحی الهام گرفته از DualSense است که دارای لوله‌های نور به صورت عمودی در هر دسته است.

Project Q در ماه نوامبر راه اندازی می شود و سونی می گوید اطلاعات بیشتر در تاریخ بعدی فاش خواهد شد. سونی همچنین هدفون های پلی استیشن را در راه است و در ماه دسامبر این شرکت کنترلر PlayStation Access را عرضه خواهد کرد.

بخوانید  FIFA 23 به پرفروش‌ترین بازی فیزیکی بریتانیا در سال 2022 تبدیل شده است

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.