نسخه های مختلف مرد عنکبوتی را در تریلر جدید Spider-Man 2 مشاهده کنید

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدید Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شد. همانطور که سونی پیکچرز وعده داده بود امروز تریلر رسمی جدید مرد عنکبوتی 2 را منتشر کرد که در آن ابتدا مایلز مورالس را می بینیم که با غیبت مرد عنکبوتی و گوئن استیسی دست و پنجه نرم می کند، سپس نسخه های مختلف مرد عنکبوتی را می بینیم. مرحله بعدی مبارزه با Spider-Man 2099 Miles است و می توانید تریلر جدید Spider-Man: Across the Spider-Verse را در زیر تماشا کنید:

تریلر رسمی جدید سونی پیکچرز Spider-Man: Across the Spider-Verse را منتشر کرد، جایی که ما با نسخه های مختلف مرد عنکبوتی آشنا می شویم.

Spider-Man: Across the Spider-Verse در 2 ژوئن 2023 (12 ژوئن 1402) و Spider-Man: Beyond the Spider-Verse برای اکران در تاریخ 29 مارس 2024 (10 آوریل 1403) برنامه ریزی شده است. . خواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی تامپسون وظیفه ساخت انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse بر اساس فیلمنامه ای از دیوید کالاهام، فیل لرد و کریستوفر میلر مسئول هستند

شامیک مور در نقش مایلز مورالس (مرد عنکبوتی)، هایلی استاینفلد در نقش گوئن استیسی (اسپایدر-گوئن)، اسکار آیزاک در نقش مرد عنکبوتی 2099 (میگل اوهارا)، ژاک جانسون در نقش پیتر بی پارکر (مرد عنکبوتی)، عیسی راعی در نقش جسیکا درو (زن عنکبوتی)، لونا لورن ولز و برایان تایری هنریاز جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse صداپیشه هستند. فیل لرد و کریستوفر میلر همچنین به عنوان تهیه کننده در دنباله انیمیشن Spider-Man بازگشت.

بخوانید  جدید در Prime Video در می 2023: Violent Night، The Accountant

دانلود از آپارات