نحوه ساخت رنگ سبز در Minecraft

افزودن رنگ به بلوک ها یا اشیاء خود در Minecraft یک راه عالی برای برجسته کردن سبک خاص شما است. اگر از طرفداران زیبایی شناسی جنگل در Minecraft هستید، ممکن است علاقه مند به خرید برخی از آن ها باشید. رنگ سبزرنگ سبز برای افزودن رنگ به دستور العمل های مختلف استفاده می شود، اما برای ایجاد موارد خاصی نیز لازم است. برای یادگیری همه چیز در مورد رنگ سبز و نحوه ساخت آن در Minecraft، راهنمای زیر را بررسی کنید.

Green Dye را در Minecraft بسازید

خوشبختانه، فرآیند ایجاد رنگ سبز تنها به یک منبع نیاز دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است بوی کاکتوس را حس کردم برای تهیه رنگ سبز درست است، همانطور که در دستور زیر نشان داده شده است، یک تکه کاکتوس که در فر ذوب شده است، رنگ سبز تولید می کند.

ذوب کاکتوس باعث تولید رنگ سبز می شود
ذوب کاکتوس باعث تولید رنگ سبز می شود

بر خلاف برخی دیگر از دستور العمل های رنگ در Minecraft، این تنها راه برای تهیه رنگ سبز است. هیچ منبع دومی وجود ندارد که بتوانید از آن برای ایجاد آیتم استفاده کنید. فقط یک کاکتوس در فر این کار را انجام می دهد.

اگر به دنبال یک منبع جامد از کاکتوس ها هستید، به سادگی یک بیوم بیابان پیدا کنید و چند متر در آن قدم بزنید. بلوک‌های کاکتوس در تمام بیوم‌های بیابانی بسیار رایج هستند و تقریباً با استفاده از هر ابزاری که در اختیار دارید می‌توانید آن را به دست آورید. با این حال مراقب باشید، زیرا بلوک های کاکتوس خاردار هستند و اگر خیلی نزدیک شوید به شخصیت شما آسیب می رساند.

بخوانید  آمازون و گیم‌شاپ قراردادی را برای اقتباس‌های Warhammer 40000 نهایی کردند

هنگامی که منبع خوبی از کاکتوس دارید، می توانید به یک کوره بروید، زغال سنگ یا منبع ذوب دیگری را در جعبه پایینی بیندازید، سپس بلوک های کاکتوس را در جعبه بالایی بیندازید. پس از چند ثانیه رنگ سبز را دریافت خواهید کرد که آماده استفاده در دستور العمل مورد نیاز در Minecraft است. در اینجا دستور العمل هایی وجود دارد که به رنگ سبز نیاز دارند:

  • رنگ فیروزه ای
  • لکه آهک
  • تخت سبز
  • پودر بتن سبز
  • شیشه رنگی سبز
  • پشم سبز
  • قالب/تصویر بنر سبز

امیدواریم کاربردهای خوبی برای رنگ سبز در Minecraft پیدا کنید. اگر به رنگ برای پودر بتن نیاز دارید، راهنمای قبلی ما در مورد ساخت بتن در Minecraft را بررسی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر