نحوه ساخت بتن در Minecraft

بتن می تواند یکی از بهترین راه ها برای ادویه سازی پایه یا هر سازه دیگر در Minecraft باشد. علاوه بر اینکه یک بلوک ساختمانی جامد است، می‌توانید آن را هر طور که می‌خواهید رنگ کنید و به شما امکان می‌دهد آن را برای زیبایی‌های مختلف ترکیب و مطابقت دهید. متأسفانه، روند ساخت بتن کمی طولانی است و ممکن است مدتی طول بکشد، بنابراین برای مشاهده نحوه ساخت آن در Minecraft به زیر نگاه کنید.

ساخت بتن در Minecraft

اولین قدم برای ساخت بتن، ساخت پودر بتن است که بلوک ساختمانی مورد استفاده برای ساختن منبع نهایی است. پودر بتن از منابع زیر روی میز کاردستی ساخته می شود:

  • 4 شن و ماسه
  • 4 شن
  • رنگ هر رنگ

به دست آوردن شن و ماسه نسبتاً آسان است، زیرا به وفور در سراسر بیوم اصلی Minecraft توزیع شده است. با این حال، رنگرزی موضوع دیگری است. هر رنگ لکه ای برای ساختن به مواد متفاوتی نیاز دارد. به عنوان مثال، می توانید یک گل ذرت یا لاجورد را از یک میز کاردستی بردارید تا رنگ آبی درست کنید در حالی که رنگ سبز از ذوب کاکتوس تهیه می شود. مهم نیست که چه رنگی برای بتن خود انتخاب می کنید، برای ساختن هشت پودر بتن به یکی از آنها نیاز دارید. دستور دقیق در زیر نشان داده شده است.

دستور تهیه پودر بتن
دستور تهیه پودر بتن

هنگامی که پودر بتن خود را تهیه کردید، حجمی از آب را پیدا کنید و پودر بتن را داخل یا روی آب قرار دهید. پودر وقتی به منبع آب برخورد می کند به یک بلوک بتنی جامد تبدیل می شود و به شما امکان می دهد آن را با کلنگ استخراج کنید و بلوک بتنی را به موجودی خود اضافه کنید.

بخوانید  تاسیس استودیوی جدید بازیسازی NetEase در شهر سیاتل
ساخت بتن در آب
ساخت بتن در آب

دشوارترین بخش فرآیند ایجاد بتن، ساخت رنگ برای پودر بتن است. شما می توانید ده ها شن و ماسه ذخیره کنید، اما پیدا کردن مواد مناسب برای ایجاد لکه رنگی که می خواهید می تواند یک سردرد واقعی باشد. همچنین فرآیند خسته کننده قرار دادن پودر بتن در آب و سپس استخراج بتن با کلنگ وجود دارد.

شما می توانید یک مزرعه بتنی برای سرعت بخشیدن به فرآیند ایجاد کنید، که به یک منبع آب مصنوعی در نزدیکی پایگاه شما نیاز دارد. یک استخر آب به اندازه کافی بزرگ ایجاد کنید، سپس یک لایه بلوک در اطراف آب قرار دهید. سپس می‌توانید به سرعت پودر بتن را در داخل بلوک‌ها، درست بالای آب قرار دهید و به‌طور مؤثر بتونی بسازید که همه نزدیک به هم هستند. البته، شما همچنان باید تمام بتن را استخراج کنید، که صرف نظر از اینکه چگونه چیزها را در Minecraft پیکربندی کنید، زمان می برد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر