نحوه ارتقاء به نسخه ریمستر شده The Last of Us Part 2 اعلام شد


استودیو Naughty Dog نحوه ارتقاء نسخه پلی استیشن 4 بازی The Last of Us Part 2 را به نسخه پلی استیشن 5 توضیح داده است.

استودیو Naughty Dog بازی The Last of Us Part II Remastered را در پایان این ماه برای طرفداران خواهد آورد. دارندگان پلی استیشن 4 بازی The Last of Ace 2 می توانند تنها با 10 دلار به نسخه ریمستر ارتقا دهند، اما اکنون در جدیدترین اخبار بازی، Naughty Dog نحوه انجام این کار را توضیح داده است.

استودیو Naughty Dog اعلام کرده است که دارندگان نسخه پلی استیشن 4 بازی The Last of Us Part 2 می توانند بازی خود را در تاریخ 29 دسامبر 1402 (19 ژانویه 2024) از طریق فروشگاه پلی استیشن به نسخه ارتقا یافته ارتقا دهند. البته این فقط به صورت دیجیتالی امکان پذیر است و هزینه آن 10 دلار خواهد بود. مانند سایر ارتقاء PS4 به PS5، افرادی که این ارتقاء را خریداری می کنند باید دیسک The Last of Us Part II را هنگام اجرای بازی در دستگاه قرار دهند.

مدتی پیش اکانت PlaystationSize در توییتر اعلام کرد که حجم 1,000,020 نسخه ریمستر شده The Last of Us Part 2 در پلی استیشن 5 برابر با 76164 گیگابایت خواهد بود که کمی کمتر از نسخه پلی استیشن 4 با حجم 78.3 گیگابایت است. همچنین علاقه مندان می توانند این نسخه را در تاریخ 22 ژانویه 1402 (12 ژانویه 2024) دانلود کنند.

این نسخه شامل جلوه های بصری بهبود یافته، دو حالت گرافیکی، بازخورد توسعه دهندگان و سه سطح از دست رفته است که به بازی نهایی راه نیافتند. حالت Roguelike Survival-oriented No Return نیز در نسخه بازسازی شده گنجانده شده است که دارای 10 شخصیت قابل بازی مانند Ellie، Jewel، Abby، Tommy و Dinah با مهارت های منحصر به فرد است.

بخوانید  لغو کونگ فو و وینچسترها توسط The CW

نحوه ارتقا به نسخه بازسازی شده The Last of Us Part 2

تحریریه مجله بازی یک گیمر