نتایج WWE Wrestlemania 2023 Night 1 و بررسی زنده: شارلوت فلیر از عنوان خود در برابر Rhea Ripley دفاع کرد

بچه های خوب پیروز شدند و بچه های بد شکست خوردند، اما من شوکه نمی شوم اگر به زودی در یک مسابقه دیگر تنوعی از این کشتی گیران را ببینم. شیمی بین این گروه جذاب است و بکی و لیتا هنوز قهرمانی تگ تیم زنان را برای دفاع دارند.

برنده: ست “فریکین” رولینز از طریق پینفال

طلسم نوشیدنی انرژی زا پرایم دقیقاً همان مزخرفی است که از لوگان پل انتظار دارید. همچنین یک هدف آسان برای ضرب و شتم خنده دار از ست رولینز فراهم می کند. وقتی صحبت از رولینز شد، دریپ رسلمنیا او چیزی جز شگفت انگیز نیست – شایسته چنین شب خاصی است.

داستان سرایی عالی، اکشن عالی و پایانی خوش برای یک درگیری چند ماهه بود. چه چیزی را دوست ندارد؟

امتیاز: 7/10

شرحی ارائه نشده است

ری میستریو در مقابل دومینیک میستریو

راه های مختلفی برای تماشای Peacock وجود دارد. علاوه بر تماشای آن در دستگاه های تلفن همراه و رایانه شخصی، می توانید این سرویس را در Amazon Fire، Android TV، Apple TV، LG Smart TV، PlayStation 4، PlayStation 5، Roku، Samsung Smart TV، Xbox One، Xbox Series X، Xbox Series S پخش کنید. ، Xfinity و موارد دیگر. در مورد اینکه چه زمانی می توانید تماشا کنید (و باید با بررسی زنده ما هماهنگ شوید، برنامه Wrestlemania را در زیر بررسی کنید.

زمان شروع:

 • ساعت 8 عصر به وقت شرقی
 • 7:00 بعد از ظهر.
 • 5:00 بعد از ظهر (به وقت اقیانوس آرام)
 • ساعت 1:00 بامداد (1 آوریل، 2 آوریل)
 • 10 صبح AEST (1 آوریل، 2 آوریل)

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

من واقعاً دوست دارم که توهین بین این دو تا چه حد مساوی بود، زیرا اولویت در اینجا باید این باشد که Dom را به یک رقیب معتبر تبدیل کنیم، حتی اگر او برای تضمین پیروزی به خانواده خود در روز داوری نیاز داشته باشد. در حالی که هواداران دوست دارند از او متنفر باشند، ما همچنین شاهد تبدیل شدن او به یک کشتی گیر خوب هستیم.

برنده: تئوری آستین از طریق pinfall

این دومین مسابقه اسپانسر شده این شب است و تصاویر در اینجا بسیار سرگرم کننده تر از آن چیزی است که TurboTax اوایل شب برای شما آورده است. خوردن غلات بسیار بهتر از پرداخت مالیات است.

بخوانید  استریمر کشف کرد که می‌توانید از تخم‌مرغ طلایی برای کشتن رئیس سخت‌گیر Resident Evil 4 استفاده کنید.

برنده: ری میستریو از طریق pinfall

امتیاز: 8.5/10

شرحی ارائه نشده است

شارلوت فلیر (c) در مقابل رئا ریپلی (مسابقه قهرمانی زنان WWE SmackDown)

حمله ماهانه Iyo Sky به بیرون به وضوح نقطه برجسته مسابقه بود، اگرچه هنگامی که هرج و مرج کنترل را به دست گرفت و داخل و خارج صندلی عقب را اشغال کرد، تماشای این اکشن دیوانه کننده و فوق العاده سرگرم کننده بود. همه فرصتی برای درخشش یافتند، و دیدن اینکه تریش و لیتا حمله امضای خود را دریافت کردند بسیار عالی بود. به طور جدی، Twist of Fate او بر هر کاری که توسط یک هاردی انجام می شود، غلبه می کند.

دومینیک داشتن یک ورودی با مضمون زندان هنر ناب است و شما هرگز من را در غیر این صورت متقاعد نمی کنید. آیا او یک لباس شبه الهام گرفته از لباس نمادین هالووین پدرش پوشیده است؟ این یخ روی کیک است. با این حال، من کاملاً نمی‌دانم که چرا ری با ورود ادی گوئررو وارد صحنه شد. او پسر ادی نیست، او دومینیک است.

این بهترین راه برای استفاده از افسانه ها در رسلمنیا است. آوردن آنها به مسابقه با ستاره های سطح بالا و در حال ظهور، ترکیب خوبی را ایجاد می کند. و در این مرحله، Damage Ctrl ممکن است تیم پاشنه بهتری نسبت به Bloodline باشد. آنها در بدترین بودن، انزوا کردن حریفان، تقلب برای به دست آوردن مزیت، و فقط بد بودن مهارت دارند. آنها قهرمانان لیتا و بکی تگ تیم زنان را از هم جدا کردند و در نتیجه یک بازگشت فوق العاده از تریش به وجود آمد.

امتیاز: 9/10

شرحی ارائه نشده است

تریش استراتوس، لیتا و بکی لینچ در برابر Damage CTRL (بیلی، داکوتا کای و آیو اسکای)

پل در اوایل به طرز شگفت انگیزی مسلط بود، به خصوص زمانی که شروع به پرتاب مشت کرد. دیدن او در سطح رولینز در این مسابقه خوب است زیرا او به عنوان بازیکن اصلی WWE روی او سرمایه گذاری زیادی کرده است. و اینکه او تقریباً بعد از یک مشت ناک اوت به ست پین بزند، لحظه فوق العاده ای بود. اگرچه پل اعلام کرده است که قراردادش با WWE در حال اتمام است، اما مطمئناً او را مانند یک قدرت بزرگ می کند – برد یا باخت.

برنده: The Street Profits از طریق pinfall

GameSpot در داخل استادیوم SoFi برای رسلمنیا امسال قرار دارد و نتایج و بررسی نمایش زنده بزرگ را برای شما به ارمغان می‌آورد، در این مورد، فقط چند قدمی رینگ. مگر اینکه آنجا نباشید، تنها راه برای گرفتن رسلمنیا روشن است طاووس (یا با پرداخت به ازای مشاهده سنتی). اگرچه Peacock یک ردیف رایگان دارد، اما نمی‌توانید رویداد WWE را از طریق آن تماشا کنید. شما به یک حساب Premium (5 دلار در ماه، با تبلیغات) یا Premium Plus Peacock (10 دلار در ماه، بدون تبلیغات) نیاز دارید. هر سطحی که انتخاب کنید، چند آگهی تبلیغاتی مرتبط با WWE در طول نمایش وجود خواهد داشت.

بخوانید  نحوه بازی Diablo 4 در Steam Deck

اگر نقدی داشتم، در سطح داستان است، آنقدرها هم هیجان انگیز نیست. هیچ خطر واقعی داستان شخصی در این مبارزه خاص وجود ندارد. با این حال، این یک پیروزی ویترینی برای Street Profits است که باید تیمی بودند که Usos را از تخت خلع کردند.

با توجه به اینکه اکثر مردم احتمالاً انتظار داشتند برادرش جیک در آنجا حضور داشته باشد، داشتن یکی از دوستان پل (KSI) در یوتیوب با لباس پرایم اتفاق خوبی بود. با این حال، پل کسی است که به طور تصادفی KSI را در جدول قرار داده است؟ جادوی خالص بود کمتر جادویی، پل به انجام پایان دهندگان کشتی گیر AEW ادامه می دهد بدون اینکه آنها واقعاً مسابقات را تمام کنند. اول Buckshot Lariat بود، حالا GTS. استفاده از فینیشرهای معروف به عنوان حرکات معمولی بهترین ظاهر نیست.

برندگان: Trish Stratus، Lita و Becky Lynch توسط pinfall

تنها مشکل مربوط به تولید ویدئو بود، زیرا فیدهای ویدئویی در استادیوم قطع شد درست زمانی که سینا در حال تغییر نگرش بود. بنابراین کسانی که روی صندلی‌های ارزان‌قیمت نشسته‌اند باید به سختی چشمان خود را نگاه می‌کردند تا ببینند در بازی چه می‌گذرد. با این حال، این باعث نمی‌شود که اولین بازی خوبی باشد. هیچ چیز دیدنی نیست، فقط یک بازی خوب است.

تداخل Judgment Day و Legando Del Fantasma (آنها الان LWO کجا هستند، چون پیراهن دارند؟) مقدار نسبتاً سریعی را به بازی اضافه کردند. ری برد را به دست آورد، که پس از آن که دام زندگی ری را برای مدت طولانی بدتر کرد، باید نتیجه مورد انتظار اکثر افراد باشد.

WWE عزیز، لطفاً برای هر مسابقه طلسم های شرکتی در کنار رینگ داشته باشید. زمانی که متوجه شدیم طلسم Cinnamon Toast Crunch در حال پریدن به سمت رینگ مانند یک دیوانه وار، جعبه مطبوعات وحشی شد.

امتیاز: 7/10

شرحی ارائه نشده است

ست “فریکین” رولینز در مقابل لوگان پل

تئوری بعد از زدن یک ضربه پایین و پین کردن سینا با A Town Down به پیروزی رسید، که دقیقاً همان چیزی است که باید اتفاق می افتاد. نه تنها بدگویی ها باعث می شود که یک مسابقه مجدد منطقی باشد، بلکه تئوری به بزرگترین برد دوران حرفه ای خود دست می یابد و سینا چیزی از دست نمی دهد.

به اندازه کافی در مورد شیطنت های قبل از بازی، باید به شنیگان های درون بازی برسیم. ری به معنای واقعی کلمه دام را با کمربندش در رینگ شلاق زد و خنده دار بود، درست مثل اینکه دام نوشیدنی را به صورت خواهرش پرت کرد. روز داوری بهترین اتفاقی است که می‌توانست برای دومینیک میستریو بیفتد، زیرا او را به شخصیتی بسیار سرگرم‌کننده‌تر و کامل‌تر تبدیل کرد. همچنین برای ری، که اولین دشمنی واقعاً معنی‌دار خود را در طول سال‌ها با پسری که همه ما می‌خواهیم ضرب و شتم او را ببینیم، عالی است.

بخوانید  Warhammer 40,000: Space Marine 2 - گیم پلی، داستان و هر آنچه می دانیم

رولینز بعد از یک ضربه فوق العاده به پیروزی رسید، هرچند که واقعاً آسیبی به پل وارد نکرد زیرا او در طول مسابقه شبیه دینامیت به نظر می رسید. لحظاتی به یاد ماندنی، داستان سرایی عالی و یک مسابقه بسیار جذاب وجود داشت. این یکی عالی بود و من برای یک مسابقه برگشتی هستم.

به سختی می توان یک مسابقه چهار جانبه مرگبار را “عادی” نامید، اما این مسابقه بیشتر این بود. همه در برخی از حملات خاص او قرار گرفتند، لحظات بی نظیری در اوج پرواز وجود داشت، و حتی براون استرومن از طناب بالا خارج شد. نقطه برج سرنوشت قطعا نقطه برجسته مسابقه بود و جمعیت بسیار سرگرم کننده بودند. دو لحظه برجسته دیگر غروب خورشید توسط ریکوشت و خروج آنجلو داوکینز از ریل قطار سریع السیر استرومن بود. طبیعتاً جمعیت برای این دو نفر وحشی شد.

امتیاز: 7.5/10

شرحی ارائه نشده است

براون استرومن و ریکوشت در مقابل استریت پرویتز (آنجلو داوکینز و مونتز فورد) در مقابل آکادمی آلفا (چاد گیبل و اوتیس) در برابر وایکینگ رایدرها (اریک و ایوار) در مسابقه تیمی تگ چهار طرفه مرگبار

بالاخره زمانش رسید! WWE Wrestlemania 39 Night 1 آغاز می‌شود، با هفت مسابقه برنامه‌ریزی شده، بازگشت جان سینا افسانه‌ای و مسابقه بین قهرمان زنان WWE Smackdown، شارلوت فلیر و برنده رویال رامبل زنان در سال 2023، ریا ریپلی.

راستش، منطقی است که تئوری و سینا کارها را شروع کنند. این یک راه عالی برای باز کردن درب رسلمنیا است. تنها عیب این فیود این است که سینا فقط یک بار ظاهر شد تا دشمنی را جلو ببرد. مطمئناً او مردی پرمشغله است، اما خیلی خوب می‌شد که او را بیشتر در ساخت شرکت می‌کرد.

در حال حاضر، 7 مسابقه برای شب 1 رسلمانیا 39 برنامه ریزی شده است. دفاع آستین تئوری از مسابقات قهرمانی دبلیو دبلیو ای ایالات متحده در برابر جان سینا نمایش را آغاز خواهد کرد. به کارت شبانه کامل زیر نگاهی بیندازید.

نقشه مسابقه شب 1:

 • آستین تئوری (c) در مقابل جان سینا (قهرمانی WWE ایالات متحده)
 • ست “فریکین” رولینز در مقابل لوگان پل
 • تریش استراتوس، لیتا و بکی لینچ در برابر Damage CTRL (بیلی، داکوتا کای و آیو اسکای)
 • براون استرومن و ریکوشت در مقابل استریت پرویتز (آنجلو داوکینز و مونتز فورد) در مقابل آکادمی آلفا (چاد گیبل و اوتیس) در برابر وایکینگ رایدرها (اریک و ایوار) در مسابقه تیمی تگ چهار طرفه مرگبار
 • The Usos (جی اوسو و جیمی اوسو) (ج) در مقابل کوین اونز و سامی زین (مسابقات قهرمانی تگ تیم بی چون و چرای WWE)
 • شارلوت فلیر (c) در مقابل رئا ریپلی (مسابقه قهرمانی زنان WWE SmackDown)
 • ری میستریو در مقابل دومینیک میستریو

نتایج و بررسی ها:

شرحی ارائه نشده است

آستین تئوری (c) در مقابل جان سینا (قهرمانی WWE ایالات متحده)