نبردهای حماسی و هیجان انگیز را در تریلر جدید فیلم Dune 2 به نمایش بگذارید

دانلود از آپارات

در آخر اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدید Dune: Part 2 منتشر شد. امروز برادران وارنر دومین تریلر رسمی فیلم Dune 2 منتشر شد که در آن شاهد تصاویر بیشتری از وقایع این فیلم هستیم. این تریلر بیشتر نبردها و مبارزات حماسی و نهایی این فیلم را نشان می دهد که در آن پل اتریدیس باید مردمان مختلف را برای مبارزه با امپراتوری متحد کند و ایمان او در آن آزمایش خواهد شد. در ادامه می‌توانید این تریلر هیجان‌انگیز را تماشا کنید:

تیموتی شالامه، ربکا فرگوسن، زندایا، خاویر باردم، استلان اسکاشگارد، دیو باتیستا، جاش برولین، شارلوت رمپلینگ، استیون مک کینلی هندرسون، فلورانس پوگ، کریستوفر واکن، لی سیدوکس، آستین باتلر تیم بلیک نلسون و سهیلا یعقوببرخی از بازیگرانی هستند که در فیلم Dune Part 2 حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. دنی ویلنوو وظیفه ساخت فیلم Dune، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه Dune 2 بازگشت که مانند قسمت اول، جان اسپیتز و اریک راث آنها به ویلنوو کمک کردند تا فیلمنامه این فیلم را بنویسد.

Dune Part 2 قرار است در تاریخ 3 نوامبر اکران شود.

برادران وارنر تریلر جدیدی از بازی Dune: Part 2 منتشر شد که در آن شاهد تصاویر بیشتری از نبردها و رویدادهای این فیلم مورد انتظار هستیم.

فیلم Dune که اکران همزمان در سینما و HBO Max داشت، کار خود را با افتتاحیه 41 میلیون دلاری آغاز کرد و در مجموع توانست بیش از 4 میلیون و 400 میلیون دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد که شامل 1.108 میلیون دلار در شمال می شود. آمریکا و بیش از 292.3 در باکس آفیس بین المللی. فیلم Dune نامزد 9 جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم سال شد و در نهایت برنده 6 جایزه اسکار شد.

بخوانید  پیش نمایش Exoprimal - گیم پلی بازی کامل