نبردهای جذاب در تریلر The Great War: Western Front

دانلود فیلم آپارات

نظر شما در مورد بازی The Great War: Western Front و تریلر آن چیست؟

The Great War: Western Front بازی جدید سازندگان Command & Conquer Remastered Collection برای رایانه های شخصی منتشر شده است و می توانید تریلر معرفی آن را تماشا کنید.

تمامی ارتش ها و تجهیزات مرتبط با آنها وفادار به تاریخ واقعی جنگ جهانی اول طراحی شده اند و بازی علاوه بر حالت تک نفره، نبردهای چند نفره را نیز ارائه می دهد.

جنگ بزرگ: جبهه غربی ترکیبی از حالت های استراتژی نوبتی و همزمان است. در نقشه وسیعی از میدان‌های جنگ جهانی اول، بازیکنان باید تصمیمات تاکتیکی و استراتژیک را در یک تجربه نوبتی اتخاذ کنند و همزمان نیروهای خود را در حین مبارزه با دشمنان به پیروزی برسانند. تصمیمات بازیکنان نقش مستقیمی در تعیین سرنوشت جنگ دارند و به عنوان مثال می توانید بر روی بهبود فناوری های رزمی ارتش خود تمرکز کنید یا سبک متفاوتی را برای رسیدن به پیروزی انتخاب کنید.

ما استودیوی Petroglyph Games را با بازی هایی مانند Star Wars: Empire at War و Command & Conquer Remastered Collection می شناسیم. The Great War: Western Front جدیدترین ساخته این استودیو است که دیروز برای پلتفرم PC منتشر شد. این بازی در سبک استراتژیک است و بازیکنان را به دوران جنگ جهانی اول می برد. در ادامه می‌توانید تریلر انتشار بازی را تماشا کنید:

بخوانید  آگهی New Zelda: Tears of the Kingdom به شما یادآوری می‌کند که برای بازی‌های ویدیویی هرگز پیر نیستید