نام اولین قسمت از فصل پنجم سریال Stranger Things فاش شد


برادران دافر به مناسبت روز سریال Stranger Things تصویری از سناریوی قسمت اول فصل پنجم و آخر این سریال منتشر کردند.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیوننام قسمت اول Stranger Things 5 ​​فاش شد. به مناسبت روز چیزهای عجیب در سال 2022، نتفلیکس تصویری از صفحه اول فیلمنامه قسمت اول فصل پنجم سریال چیزهای عجیب را منتشر کرده است که اولین قسمت از آخرین فصل این سریال محبوب است. که قرار است فصل اول نامیده شود: خزیدن. همانطور که انتظار می رفت، برادران دافر فیلمنامه این قسمت را نوشته اند و شما می توانید آن تصویر را در زیر مشاهده کنید:

فیلمنامه قسمت اول فصل پنجم سریال Stranger Things با عنوان The Crawl

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این قسمت یا فصل پنجم Stranger Things در دسترس نیست و همچنین نمی دانیم فصل پایانی این سریال چه زمانی از نتفلیکس پخش می شود. برادران دافر قبلاً قول داده بودند که فصل پنجم Stranger Things کوتاه‌تر از فصل چهارم باشد. مت دافر در آن زمان گفت که پایان سریال شبیه به Return of the King خواهد بود و برای هر شخصیت یک پایان مشخص خواهد بود و مدعی شد که فصل پنجم قرار است بسیار متفاوت از فصل های قبل باشد.

او همچنین تایید کرد که فصل 5 سریال Stranger Things به طور کامل بر روی هاوکینز متمرکز خواهد بود و هیچ سفری به روسیه یا کالیفرنیا نخواهد داشت. همچنین در سریال Stranger Things 5 ​​می توان انتظار بازگشت زوج ها و تیم های فصل اول را داشت. روز چیزهای عجیب هر سال جشن گرفته می شود، و در کنار آن تصویر، نتفلیکس از Stranger Things VR برای انتشار در زمستان 2023 رونمایی کرد، جایی که شما در نقش ووکانا بازی می کنید و به دنبال انتقام از ایلان و هاوکینز هستید.