مکانیسم جیب بری Starfield در زمان واقعی خواهد بود

طبق یک ویدیوی فاش شده، مکانیک جیب بری استارفیلد احتمالاً با کارهای قبلی بتسدا متفاوت خواهد بود.

اگر از طرفداران استودیو بتسدا هستید و سری Fallout یا The Elder Scrolls را تجربه کرده‌اید، می‌دانید که وقتی یک NPC (شخصیت غیرقابل بازی) را به جیب بر می‌زنید، فهرستی از چیزهایی که آن شخصیت‌ها با خود دارند را مشاهده خواهید کرد. در واقع بازی زمانی به پایان می رسد که وسایل آن ها دزدیده شود. اما ظاهرا این رویه در استارفیلد متفاوت خواهد بود و جیب بری در این بازی علمی تخیلی به صورت واقعی انجام می شود.

با توجه به ویدیوی فاش شده در Reddit که بخش کوتاهی از گیم پلی Starfield را نشان می دهد، به نظر می رسد که جیب بری و احتمالاً باز کردن قفل همزمان اتفاق می افتد. بیشتر از قبل در معرض دید قرار می گیرید. همچنین احتمال سرقت موفقیت آمیز اقلام از NPCها را در حین انجام این کار نشان می دهد، بنابراین می توانید ببینید آیا ارزش آن را دارد یا خیر. در ادامه می توانید ویدیوی این مکانیسم را مشاهده کنید.

ویدیو را در Reddit تماشا کنید

اینکه آیا شکستن قفل ها یکسان است یا خیر نامشخص است. اما برخی افراد می گویند که اگر هک بلادرنگ باشد، احتمالاً باز کردن قفل از همین روش پیروی می کند. بازی روز استارفیلد 15 شهریور (6 شهریور) برای Xbox Series X Xbox Series S و PC در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، این بازی ویدیویی بر روی سرویس Xbox Game Pass قرار خواهد گرفت.

بخوانید  اضافه شدن سیستم پیشرفت در به‌روزرسانی جدید بازی Darkest Dungeon 2