منتظر Uncharted 2 باشید

سونی پیکچرز رسما تایید کرد که دنباله آنچارتد با بازی تام هالند در دست ساخت است.

سونی پیکچرز در گذشته چندین بار اعلام کرده بود که قصد دارد فیلم‌های Uncharted بیشتری تولید کند. و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون با خبر شدیم که ساخت فیلم جدیدی از این مجموعه تایید شده است. Variety گزارش می دهد که دنباله Uncharted در سونی پیکچرز در دست انتشار است. زمان اکران این فیلم هنوز مشخص نیست تام هالند و مارک والبرگ آنها احتمالا دوباره برای بازی ناتان و سالی باز خواهند گشت.

تام هالند در نقش ناتان دریک و مارک والبرگ در نقش ویکتور سالیوان. آنتونیو باندراس مثل مونکادا، سوفیا علی مانند کلویی فریزر، گابریل می آید به عنوان برادوک، رودی پانکو در نقش سم دریک، مانوئل دی بلاس در نقش آرماندو مونکادا و آلانا بودن در نقش زوئی از جمله بازیگرانی بودند که در فیلم Uncharted بازی کردند. رابین فلیشر او در راس این اقتباس سینمایی قرار داشت و ریو جودکینز، آرت مارکوم و مت هالووی فیلمنامه را نوشتند.

فیلم Uncharted در فوریه 2022 پس از چندین شکست اکران شد و با استقبال خوبی از سوی منتقدان و بینندگان روبرو شد. این فیلم با بودجه 120 میلیون دلاری تولید شد و توانست 407 میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد. در این فیلم، ناتان دریک توسط ویکتور سالیوان استخدام می شود تا ثروت هنگفت فردیناند ماژلان را پس بگیرد، اما چیزی که شبیه یک سرقت ساده در دره به نظر می رسد به رقابتی پرتنش در سراسر جهان تبدیل می شود.

بخوانید  بودجه بازی Star Citizen از مرز 526 میلیون دلار گذشت

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر