منتظر یک بازی ترسناک از نینتندو باشید

نینتندو با انتشار چند تیزر از امکان ساخت و انتشار یک بازی ترسناک خبر می دهد.

با وجود اینکه کنسول نینتندو سوییچ هشتمین سال تولید خود را سپری می‌کند، اما همچنان لیست خوبی از بازی‌های انحصاری برای علاقه‌مند نگه داشتن طرفداران دارد. بازی‌هایی مانند The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom، Metroid Prime، Mario & Luigi و Super Mario تنها برخی از این لیست هستند، اما هنوز بازی‌های بیشتری در راه است. نینتندو اخیراً تیزرهایی را در قالب عکس و ویدیو در شبکه های اجتماعی بدون هیچ خبری منتشر کرده است که احتمالاً حاوی اخباری درباره یک بازی ترسناک است.

در ویدئوی کوتاهی که در یوتیوب این شرکت منتشر شده، می‌توانیم تصویری شبیه به صحنه جنایت از مردی را ببینیم که بارانی خاکستری و پاکت کاغذی با چشم‌ها و لبخندی مرموز روی سرش پوشیده است. متنی در انتهای این ویدئو نشان داده شده است تا کلمه “مرد خندان” را تشکیل دهد.

نینتندو در X پستی با عنوان who is Emio است ارسال کرد

تصویر دیگری در شبکه اجتماعی X نینتندو با عنوان کوتاه “WhoIsEmio” ظاهر شده است و نوری مرموز را روی یک دیوار خالی نشان می دهد. به نظر می رسد Emio نام این مرد خندان مرموز باشد. این بازی همچنین دارای صفحه رسمی در سایت نینتندو است و در نسخه اروپایی تیزرها مشخص است که رده سنی بالای 18 سال است که شاید نشان دهنده ماهیت ترسناک آن باشد.

هنوز مشخص نیست این بازی چیست و چه زمانی توسط نینتندو معرفی می شود، اما می توان گفت که توانسته نظر طرفداران و رسانه ها را به خود جلب کند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  استریمر کشف کرد که می‌توانید از تخم‌مرغ طلایی برای کشتن رئیس سخت‌گیر Resident Evil 4 استفاده کنید.