منتظر نبردهای بسیار بزرگ در فصل دوم سریال خانواده اژدها باشید

خانه اژدها در فصل 2 شامل دو جنگ بزرگ است که برخی از بزرگترین نبردها در تاریخ جهان بازی تاج و تخت محسوب می شوند.

کمتر از سه هفته تا فصل دوم House of the Dragon فاصله داریم و طبیعی است که بخواهیم با اطلاعات بیشتر وارد فصل دوم شویم. در پایان فصل 1، تلاش ها برای جلوگیری از جنگ داخلی با مرگ پسر رینیرا تیره شد و اکنون در فصل 2، تمام وستروس درگیر جنگی بی امان از آتش اژدها و خون خواهند شد. از تارگرین ها، و اکنون وعده داده شده است که فصل 2 شامل دو تا از بزرگترین نبردهایی است که تا به حال در تاریخ بازی تاج و تخت دیده شده است.

House of Dragons پیش درآمدی برای سریال Game of Thrones است که شامل نبردهای عظیمی مانند نبرد حرامزاده ها و نبرد وینترفل در شب طولانی در برابر پادشاه شب می شود. رایان کندال کارگردان سریال خانواده اژدها از جاه طلبی نبردهای این سریال صحبت کرد و گفت که ابعاد نبرد دو فصل دوم به گونه ای است که گویی دو فیلم انتقام جویان در جدول فیلمبرداری سریال گنجانده شده است. کندال توضیح می دهد: “این دعواها به خودی خود مانند قسمت های جداگانه هستند.” ما دو تا از بزرگترین سکانس هایی که تا به حال در فصل 2 فیلمبرداری کرده ایم داریم. این دو صحنه به قدری جلوتر از هر چیزی که ما در فصل 1 انجام دادیم هستند که این صحنه ها آنقدر بزرگ هستند که شبیه یک قسمت (فرعی) در قسمت (اصلی) هستند.”

لوگوی رسمی سریال House of the Dragon بخشی از سریال Game of Thrones

در طول هشت فصل بازی تاج و تخت، ما فقط سه اژدها (Drogon، Viserion، Regal) را دیدیم، اما در فصل اول House of Dragons شاهد 9 اژدهای مختلف بودیم که یکی از آنها شامل بزرگترین اژدهایی بود که تا به حال در تاریخ دیده شده است. سریال و در فصل دوم 5 اژدها آنها نیز وارد کمپین جنگ تارگرین می شوند. این تهیه کننده سریال همچنین می افزاید: اگرچه رینیرا و آلیسنت جنگ را در شوراهای جداگانه خود رهبری می کنند، اما این جنگ عمدتاً توسط فرزندان آنها انجام می شود.

بخوانید  جزئیات بازی رسمی Suicide Squad بالاخره رسید | اخبار GameSpot - به روز رسانی اخبار GS

کندال خاطرنشان کرد که فرزندان آلیسنت و رینیرا کانون این درگیری هستند و تمرکز زیادی روی آنها و داستان هایشان وجود دارد زیرا واقعاً درباره آنهاست. مجموعه خانواده اژدها بر اساس رمان آتش و خون ساخته شده است جورج آر. آر. مارتین این فیلم پیش درآمدی بر سریال بازی تاج و تخت است که 172 سال قبل از تولد دنریس تارگرین اتفاق می افتد.

سریال House of the Dragon بر آغاز و پایان خانه تارگرین تمرکز دارد و داستان جنگ داخلی تارگرین معروف به رقص اژدها را روایت می کند. مانند فصل اول، رایان کندال با همکاری جورج آر آر مارتین، خالق دنیای وستروس، مسئولیت ساخت سریال خانه اژدها را بر عهده دارد.

لوک آراکسس را سوار بر قلعه استورمز اند در مجموعه خانه اژدها می کند

اما دارسی، مت اسمیت، اولیویا کوک، ایو بست، استیو توسن، فابیان فرانکل، ایوان میچل، تام گلین-کارنی، سونویا میزونو، ریس ایفانس، هری کولت، بتانی آنتونیا، فیبی کمپبل، ویا سابان، جفرسون هال، نیدهام، ابوبکر سلیم، فردی فاکس، سایمون راسل بل، کلینتون لیبرتی، جیل رنکین، جیمی کنا، آلفرد بروم، کایران بیو، تام بنت، تام تیلور و وینسنت ریگان. آنها جزو بازیگران فصل دوم سریال House of the Dragon هستند.

فصل 2 خانواده اژدها در تاریخ 16 ژوئن از شبکه HBO پخش می شود.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر