مقابله کاپیتان مارول با تهدیدها در تریلر فیلم The Marvels


شرکت مارول تریلر نهایی فیلم ابرقهرمانی The Marvels را پیش از اکران در انتهای هفته جاری با طرفدارها به اشتراک گذاشت.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت مارول تریلر نهایی فیلم ابرقهرمانی The Marvels (مارول‌ها) به کارگردانی نیا داکوستا را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این تریلر آغاز ماجراجویی هیجان‌انگیز کاپیتان مارول، مونیکا رمبو و کامالا خان در فیلم را نشان می‌دهد که در انتهای هفته جاری اکران می‌شود.

دانلود ویدیو از آپارات

بری لارسون در نقش کارول دنورز / کاپیتان مارول، ایمان ولانی در نقش کامالا خان / خانم مارول، تیونا پریس در نقش مونیکا رمبو / فوتون، ساموئل ال. جکسون در نقش نیک فیوری، زوی اشتن در نقش دار-بن، پارک سو-جون در نقش متحد دنورز، زنوبیا شروف در نقش منیبه خان، موهان کاپور در نقش یوسف خان، ساغر شیخ در نقش امیر، لاشانا لینچ در نقش ماریا رمبو و رندل پارک در نقش جیمی وو از جمله بازیگران فیلم The Marvels به‌حساب می‌آیند.

در خلاصه داستان فیلم The Marvels می‌خوانیم: «حین بررسی یک کرم‌چاله مرتبط با کری، قدرت مونیکا رمبو با کامالا خان و کارول دنورز در هم آمیخته می‌شود. این سه با یکدیگر همراه می‌شوند تا بفهمند که چرا جای آن‌ها هر بار هنگام استفاده از قدرت‌های خود با دیگری عوض می‌شود». نیا داکوستا، کارگردان فیلم Candyman (کندی‌من) سکان هدایت این فیلم ابرقهرمانی را در دست داشت که در تاریخ ۱۹ آبان ۱۴۰۲ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۳) روی پرده سینما می‌رود.

بخوانید  نمایش ویژگی‌های جدید گیم پلی A Plague Tale: Requiem در تریلر تازه بازی
اجساد سه خدمه دیگر مفقوده شده هواپیمای آمریکا در ژاپن بازیابی شدند.