معرفی The Last of Us Series An Interesting Game Video Adaptation


The Last of Us (The Last of Us) اقتباسی جدید از شبکه HBO است که تمام آن تجربیات دردناک و به یاد ماندنی را زنده می کند.

احتمالاً تعداد کمی از افراد هستند که شاهکار Neil Druckman و Craig Mazin Naughty Dog The Last of Us را تجربه نکرده باشند. این بازی در سال 2013 منتشر شد و سال ها افراد زیادی را به خود جذب کرد. این بازی حتی آنقدر محبوب و موفق بود که الهام بخش بسیاری از آثار بود. بازی The Last of Us نه تنها منتقدان را مجذوب خود کرد و به امتیازات بسیار بالایی دست یافت، بلکه از نظر فروش و جوایز نیز رکوردهایی را به نام خود ثبت کرد. این موفقیت ها و محبوبیت فوق العاده در بین گیمرها آن را به یک کلکسیونی و کلکسیونی تبدیل کرده است.

تا به امروز، کتاب های کمیک و دنباله ای از بازی های ویدئویی منتشر شده است. اما حالا یک عنصر جدید و اثر متنوع وارد این سریال شده است و چیزی جز یک سریال تلویزیونی نیست. سازندگان تا به امروز دو تلاش برای ساخت فیلمی بر اساس داستان بازی داشته اند که قرار بود یکی از آنها توسط خود نیل دراکمن نوشته شود. اما متاسفانه یا خوشبختانه متوقف شد. سرانجام در ابتدای سال 2020، HBO اعلام کرد که می خواهد سریال The Last of Us را بسازد و ماجراهای اولین بازی فصل اول را به تصویر بکشد.

Bijou عمیقاً در فکر در سریال HBO The Last of Us

نیل دراکمن که همیشه می خواست بخشی از اقتباس Last of Us باشد، بلافاصله به تیم سازنده پیوست. پدرو پاسکال در نقش جوئل، بلا رمزی در نقش الی، گابریل لونا در نقش تامی، آنا تورو در نقش تس، نیکو پارکر در نقش سارا، جان هانا در نقش دکتر نیومن، مرل دندریج در نقش مارلین و… این اثر دراماتیک و آخرالزمانی است. بسیاری از افراد (به خصوص طرفداران قدیمی و پرشور این بازی) در حالی که هیجان زده بودند و منتظر این مجموعه بودند، از نتیجه آن نیز بسیار ترسیدند.

البته نمی توان از آنها انتقاد کرد زیرا تا به امروز آثار مبتنی بر بازی های ویدیویی نه تنها به دل نمی نشیند، بلکه برخی از آنها حتی پتانسیل خراب کردن آن خاطرات را داشتند. اما منتقدانی که سریال The Last of Us را تماشا کردند و نظرات خود را ثبت کردند، نشان می دهند که ما اینقدر نگران نیستیم. آنها بازیگری، نوشتن فیلمنامه، طراحی تولید و موسیقی زیبا را ستودند. این افتخارات حتی تا جایی پیش رفت که بسیاری از آنها این سریال را بهترین اقتباس لایو اکشن از یک بازی ویدیویی نامیدند.

جواهر و مرلین در دنیای پسا آخرالزمانی سریال The Last of Us

کل داستان این سریال همان چیزی است که همه می دانیم. “داستان این سریال 20 سال پس از نابودی تمدن می گذرد. ​​جول استخدام می شود تا دختری 14 ساله به نام الی را از منطقه قرنطینه خارج کند و به مقصد مورد نظرش برساند. آخرین سریال بازمانده ما، بدون هیچ ترس و خجالتی، هدفش این بوده که تمام آن خاطرات دردناک و غم انگیز را بدون ذره ای برای ما زنده کند و شرایطی را برای تجربه دوباره آنها به ما ارائه دهد… نکته جالب این سریال همین است.

البته در حال حاضر تنها یک قسمت از این سریال پخش شده است و باید منتظر باشیم تا بتوانیم با اطمینان از وفاداری و جذابیت آن صحبت کنیم. اما خواندن نظرات منتقدان و نمرات آنها به ما دلگرمی و امیدواری می دهد. با این حال نمی توان از توجه به جزئیات، انتخاب بسیار خوب بازیگران و شباهت هر یک از صحنه های سریال با نسخه بازی چشم پوشی کرد.تاریخچه سریال از سال 1968 شروع می شود و شاهد پخش تلویزیونی هستیم که در آن کارشناسان صحبت می کنند. مشکلات پزشکی و خطرناک بودن ویروس ها، قارچ ها، باکتری ها و غیره. کمی با ادامه گفتگو، او به مکان های تاریک و شبح آور می آید و نمایش متوقف می شود.

آموزش استفاده از تفنگ به الی در سریال The Last of Us

در این توقف به سال 2003 می رویم که جوئل 36 ساله و جوان با دخترش سارا و برادرش تامی زندگی می کند. یک زندگی سه نفره آرام و بسیار دلپذیر که هیچ خطری آن را تهدید نمی کند. در این میان وقتی به زندگی روزمره خود می پردازند، زمزمه های یک سری خطرات در جامائیکا و سایر نقاط جهان به گوش می رسد، اما مانند بسیاری از ما به این اخبار و ترافیک پلیس و علائم دیگر توجهی ندارند. اما همه ما می دانیم چه انتظاری داریم و این آرامش به ما نوید طوفانی را می دهد.

طولی نمی کشد که همه چیز از این به آن سو تغییر می کند، و سریال ما را وارد یک مارپیچ خطرناک می کند که در آن ماجراهای مختلف یکی دیگر را دنبال می کنند. ماجراهایی که در نهایت ما را به همان نقطه و همان رویدادی می‌رسانند که هیچ‌کدام از ما نمی‌خواهیم آن را دوباره تجربه کنیم… اما می‌دانیم چیزی اجتناب‌ناپذیر است. همین اتفاق ناگوار و دردناک است که پایه و اساس صحنه ها و سکانس های زیبا و زیبا می شود. پس از آن به 20 سال بعد می رویم که خط اصلی داستان سریال را آغاز می کند. حالا مقدمات به پایان رسیده است و جوئل بالاخره با الی آشنا می شود.

آخرین سریال ما شامل 9 قسمت است و فصل دوم آن هنوز به طور قطع تایید نشده است. به گفته سازنده سریال، در صورت استقبال خوب از فصل اول، فصل دوم ساخته خواهد شد. بنابراین امیدواریم در آینده نزدیک خبر تمدید آن را بشنویم. درست است که در ابتدای متن اشاره کردیم که هیچ اثر خوبی بر اساس بازی های ویدیویی وجود ندارد، اما اگر دوست داشته باشید سریال ها و اقتباس های آخرالزمانی جذابی (بر اساس کتاب های محبوب) وجود دارد. آثاری که می توانند گزینه های بسیار خوبی برای تماشا باشند.


سریالی شبیه به آخرین سریال survival of us

فردی که در فیلم می در فروشگاه گیر کرده بود

سریال غبار

سری می

  • بازیگران: مورگان اسپکتور، آلیسا ساترلند و گاس برنی
  • ژانر. دسته:درام، رازآلود و ترسناک
  • سال انتشار: 2017

داستان این سریال حول محور خانواده ای می چرخد ​​که در شهری کوچک زندگی می کنند. خانواده ای که در اثر جنایتی وحشیانه از هم پاشیده شده است. در حالی که درگیر این ماجراجویی ها هستید، مه عجیبی وارد شهر می شود و ارتباط آن ها را با سایر نقاط جهان و گاهی از دیگر شهروندان قطع می کند. خانواده، دوستان و دشمنان به مجموعه ای از همراهان عجیب تبدیل می شوند. آنها با این مه مرموز و تهدیدهای آن مبارزه می کنند و سعی می کنند اخلاق و سلامت خود را حفظ کنند و از زیر پا گذاشتن قوانین جامعه جان سالم به در ببرند.


شخصیت های اصلی سریال TNT Snowpiercer و تصویر قطار بزرگ

سریال دانه های برف

سری برف شکن

  • بازیگران: جنیفر کانلی، دیوید دیگز و مایکی سامنر
  • ژانر. دسته:درام، اکشن و علمی تخیلی
  • سال انتشار: 2020 تا 2023

داستان هفت سال پس از تبدیل شدن کل جهان به یک زمین بایر یخ زده اتفاق می افتد. این سریال بر روی بازماندگان بشریت تمرکز دارد که در قطاری غول پیکر زندگی می کنند که دائما در حال حرکت است. قطاری که دور دنیا می چرخد. جنگ طبقاتی، بی عدالتی اجتماعی و سیاست بقا در این اقتباس به چالش کشیده می شود.