معرفی گیم پلی Assassin’s Creed Shadows در Ubisoft Forward

در طول رویداد Ubisoft Forward، تصویری از Assassin’s Creed Shadows نشان داده شد که شخصیت‌ها و مکانیک‌های مختلف بازی را نشان می‌داد.

یوبی سافت شب گذشته در جریان رویداد Xbox Game Show اولین تریلر این بازی را منتشر کرد بازی Assassin’s Creed Shadows به نمایش درآمده و این بار در رویداد انحصاری خود ویدیوی مفصلی از گیم پلی بازی منتشر کرده است.

Assassin’s Creed Shadows در اواخر دوره Sengoku ژاپن اتفاق می افتد و ماجراهای Naoe، یک شینوبی از استان ایگا را دنبال می کند که روستای او با خاک یکسان شده است. یاسوکه، سامورایی معروف آفریقایی، یکی از نیروهای مسئول این حمله است. به جای اینکه به دنبال انتقام باشد، نائو تصمیم می گیرد با یاسوکه متحد شود تا مسیر متفاوتی را در پیش بگیرد. Naoe تبدیل به یک قاتل می شود و با هم به عنوان سایه ها در خدمت نور کار می کنند.

در زیر می توانید این ویدئو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

Assassin’s Creed Shadows در 25 نوامبر 1403 (15 نوامبر 2024) بر روی رایانه شخصی، پلی استیشن 5، سری ایکس باکس | Xbox Series S عرضه شده است. این بازی کنترل دو شخصیت Yasuke Samurai و Naoe Shinobi را به بازیکن می دهد و داستان جدیدی را در تاریخ ژاپن روایت می کند.

در نهایت نظرات خود را در این مورد با یک گیمر و سایر کاربران در میان بگذارید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  نقش آفرینی کیت وینسلت در سریال جدید شبکه HBO