معرفی ویژگی های PvP فصل 8 Sea of ​​Thieves در تریلر جدید


در تریلر جدید Sea of ​​Thieves، Studio Rare ویژگی های بخش PvP فصل هشتم را به نمایش گذاشت.

استودیوی Rare ویدیوی جدیدی از Sea of ​​Thieves منتشر کرده است که جزئیات محتوای جدید فصل 8 از جمله PvP را نشان می دهد. در این ویدیوی 9 دقیقه ای، بازیکنان می توانند مکان های جدید برای کاوش و انواع جدید وسایل تزئینی این فصل را مشاهده کنند.

با این حال، بزرگترین چیز جدیدی که قرار است در فصل هشتم به Sea of ​​Thieves اضافه شود، امکان انتخاب مبارزات PvP توسط بازیکنان است. با این کار، بازیکنان بدون وقفه خود را در میانه نبرد دریایی با سایر کشتی های دزدان دریایی خواهند یافت. در این بخش، بازیکنان باید به عنوان عضوی از دو جناح مخالف، Keepers of Fortune و Servants of Flame مبارزه کنند. با پیوستن به یکی از این گروه‌ها، آیتم‌های تزئینی مختلفی در دسترس خواهند بود و بازیکنان باید پس از انتخاب جناح مورد نظر خود، ماموریت‌ها را از طرف خود انجام دهند.

بازیکنان می توانند آزادانه با استفاده از آیتم ساعت شنی سرنوشت جدید که در کابین کاپیتان قرار دارد، گروه ها را تغییر دهند. انتخاب یک جناح اساساً بازیکنان را بلافاصله برای نبرد PvP آماده می کند. افرادی که مایل به شرکت در نبردهای دریایی و شکار دزدان دریایی جناح مخالف هستند می توانند از نقشه نبرد روی میز در اتاق کاپیتان استفاده کنند. با انجام این کار، خدمه و کشتی آنها برای یافتن حریف به زیر آب می روند. پس از بلند شدن دوباره، خود را در یک نبرد دریایی خواهند دید.

پوسته های فصل هشتم بازی Sea of ​​Thieves

بازیکنان همچنین می توانند از زمان خود در زیر آب استفاده کنند تا مطمئن شوند که کشتی آنها برای نبرد آماده است. پس از پیدا شدن حریف، کشتی در نزدیکی حریف از آب خارج می شود. هر دو کشتی در منطقه ای قرار می گیرند که برای نبرد تعیین شده است و با استفاده از نقشه کشتی می توان این منطقه را شناسایی کرد. خروج از منطقه تعیین شده باعث غرق شدن کشتی شما می شود و شما به عنوان یک بازیکن شکست خورده مبارزه را ترک خواهید کرد.

برنده شدن در نبردهای PvP ارزش ساعت شنی سرنوشت را افزایش می دهد و بازیکنان می توانند هر زمان که بخواهند از آن برای ترک جنگ استفاده کنند. علاوه بر این، افزایش سطح با استفاده از فعالیت برای هر یک یا هر دو جناح فهرست شده به بازیکنان این امکان را می دهد که ظاهر کشتی و خدمه خود را مطابق با گروه انتخابی خود تغییر دهند. سرانجام استودیو Rare اعلام کرد که قراردادهای جدیدی را برای کاپیتان ها در فصل هشتم Sea of ​​Thieves اضافه خواهد کرد. این ماموریت ها دارای مراحل هستند و می توان آنها را تکمیل کرد و جوایز و وسایل تزئینی را به عنوان جایزه به دست آورد.

دانلود فیلم آپارات

فصل هشتم Sea of ​​Thieves قرار است از ۲۲ نوامبر امسال آغاز شود و تمامی محتوای گیم پلی به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. Sea of ​​Thieves هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی در دسترس است، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس‌باکس سری S منتشر شده است. کاربران سرویس Gamepass نیز می توانند به این بازی دسترسی داشته باشند.

شما می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با تیم یک گیمر در میان بگذارید.