معرفی سیستم لوت و پیشرفت در تریلر جدید Atomic Heart


استودیو ماندفیش در تریلر جدید Atomic Heart، نابودی ربات ها و سیستم لوت و همچنین پیشرفت بازی را به نمایش گذاشت.

طی چند هفته گذشته، جزئیات زیادی در مورد تیراندازی اول شخص جدید استودیوی Mandefish، Atomic Heart منتشر شده است و بازیکنان با محیط الهام گرفته از شوروی سابق، باس فایت ها، قاتلان روبات ها و سناریوی او آشنا شده اند. اکنون، در ویدیوی جدید Atomic Heart، تیم سازنده بر روی نمایش مکانیک‌های بازی، مانند سیستم نابود کردن روبات‌ها، غارت اجزای مفید آن‌ها و استفاده از آن غارت برای بهبود تجهیزات تمرکز کرده است. این مکانیک گیم‌پلی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا ربات‌های بزرگ‌تر را شکست دهند تا غارت با ارزش‌تری به دست آورند و تجهیزات را برای مبارزه بهتر ارتقا دهند.

گیم پلی مبارزه ای Atomic Heart شامل آسیب ربات دقیق و واقعی بر اساس حملات بازیکنان است. پس از هر آسیب، بازیکنان باید آیتم های روی زمین را استخراج کنند تا از آنها برای تقویت مهارت ها و تجهیزات استفاده کنند. البته لازم به ذکر است که سیستم لوت بازی دارای محدودیت هایی است و بازیکنان نمی توانند آیتم های زیادی را با خود ببرند.

دانلود فیلم آپارات

بازی Atomic Heart قرار است در تاریخ 2 اسفند 1401 (21 فوریه 2023) برای رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم یک گیمر به اشتراک بگذارید.