معرفی دو انیمیشن Watchmen و Justice League Crisis on Infinite Earths


در جریان کامیک کان 2023 سن دیگو، برادران وارنر از دو فیلم انیمیشنی با نام‌های «بحران لیگ عدالت در زمین‌های بی‌نهایت» و «نگهبانان» رونمایی کردند.

در آخر اخبار سینما و تلویزیوندو انیمیشن بلند دیگر از دنیای کامیکس دی سی برای ساخت تایید شده است. در San Diego Comic-Con 2023 و در طول پانل انیمیشن های DC، برادران وارنر. از دو انیمیشن بلند دیگر بر اساس سری کمیک های دی سی رونمایی کرد که اولین آن ها Justice League Crisis on Infinite Earths نام دارد. این انیمه رویداد Crisis on Infinite Earths را پوشش می دهد که در آن لیگ عدالت باید با تهدید چندجهانی مقابله کند.

دومین انیمیشن بر اساس کمیک Watchmen در دست ساخت است و انتظار می رود داستان کمیک Watchmen را در 12 قسمت پوشش دهد. اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری از داستان و اتفاقات انیمیشن Watchman در دسترس نیست و تنها ساخت آن تایید شده است. این موضوع در مورد انیمیشن Justice League Crisis on Infinite Earths نیز صدق می کند و فقط می دانیم که این انیمیشن بر اساس رویداد Crisis on Infinite Earths ساخته شده است.

انیمیشن Justice League Crisis on Infinite Earths و انیمیشن Watchmen قرار است در سال 2024 به صورت دیجیتالی و فیزیکی در بازار خانگی عرضه شوند، اما قبل از آن می توانید لوگوی رسمی این دو انیمیشن را که در پنل آن ها منتشر شده است، مشاهده کنید:

لوگوی انیمیشن Justice League Crisis on Infinite Earths

لوگوی انیمیشن نگهبانان

بخوانید  مدیر اجرایی Bethesda از تمایل مایکروسافت برای نگه داشتن بازی Call Of Duty در پلی استیشن گیج شده است.