معرفی انیمیشن جدید Mortal Kombat با محوریت شخصیت جانی کیج


در جریان کامیک کان سن دیگو، برادران وارنر. Mortal Kombat Legends: Cage Match رونمایی کرد و تاریخ انتشار این انیمیشن را اعلام کرد.

بدون شک شاهد روزهای شلوغی برای طرفداران مورتال کامبت هستیم و در کنار بازی Mortal Kombat 1، فیلم Mortal Kombat 2 نیز در دست ساخت است و اکنون طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیون، انیمیشن بعدی Mortal Kombat معرفی شده است. در طول پنل بخش انیمیشن برادران وارنر. در San Diego Comic-Con، Mortal Kombat Legends: Cage Match با انتشار تریلری نمایش داده شد که می توانید آن را در یوتیوب تماشا کنید و سپس پوستر این انیمیشن را ببینید.

پوستر انیمیشن Mortal Kombat Legends: Cage Match

وقایع بازی Mortal Kombat Legends: Cage Match که چهارمین قسمت از سری Mortal Kombat Legends است، داستان جانی کیج در دهه 80 هالیوود را دنبال می کند که تصمیم می گیرد به یک بازیگر مشهور تبدیل شود، اما همه چیز طبق برنامه پیش نمی رود و او اکنون باید با تهدیدات خطرناک و ماوراء طبیعی روبرو شود. انیمیشن The Mortal Kombat Legends: Cage Match به صورت فیزیکی و دیجیتالی در تاریخ 17 اکتبر 2023 (25 اکتبر 1402) منتشر خواهد شد.

جوئل مک هیل در نقش جانی کیج، گیلبرت گاتفرید، دوشون براون، گری دیلیس، رابین اتکین داونز، زهرا فاضل، مت یانگ کینگ، فیل لامار، متیو مرسر، آرمن تیلور و جنیفر گری از جمله صداپیشگان فیلم Mortal Kombat Legends: Cage Match هستند. همچنین بازی Mortal Kombat 1 در 19 سپتامبر (28 شهریور) برای کنسول ها پلی استیشن 5، Xbox سری X | سری ایکس باکس اسنینتندو سوییچ و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

بخوانید  5 بهترین بازی انحصاری ایکس باکس در سال 2022