مشکل بارگذاری بی پایان در به روز رسانی بازی Redfall رفع شد

بازی Redfall استودیوی Arkane پس از انتشار هفته گذشته بازخورد منفی بسیاری از گیمرها دریافت کرد. این بازی با مشکلات گیم پلی و باگ های زیادی عرضه شد که واکنش های منفی طرفداران و منتقدان را در پی داشت. وضعیت بازی در زمان انتشار به گونه ای بود که فیل اسپنسر او شخصا از طرفداران عذرخواهی کرد و گفت که ایکس باکس از ابتدا با این توسعه دهنده ارتباط خوبی نداشت و آنها را تنها گذاشت.

اولین وصله Redfall هیچ راه حل دیگری به همراه ندارد. طرفداران باید منتظر انتشار بسته های به روز رسانی و یک حالت عملکرد جدید باشند تا در آینده ای نه چندان دور بازی های 60 فریم بر ثانیه را تجربه کنند. بازی Redfall در حال حاضر بر روی پلتفرم های Xbox Series X Xbox Series S و رایانه های شخصی قابل تجربه است و کاربران سرویس Game Pass نیز می توانند بدون پرداخت هزینه اضافی آن را تجربه کنند.

استودیو Arkin اولین پچ را برای Redfall منتشر کرده است تا صفحه بارگذاری بی پایان را برطرف کرده و از خرابی سیستم جلوگیری کند.

صرف نظر از این، Redfall بیشترین پشتیبانی پس از عرضه را در میان آثار Arkin دریافت خواهد کرد. پس شاید هنوز امیدی هست. اولین وصله Redfall مشکل صفحه بارگذاری بی پایان را برطرف می کند و از خرابی سیستم ذخیره که هنگام توقف و از سرگیری بازی در حین “سفر سریع” رخ می دهد، جلوگیری می کند. به روز رسانی 1.01 همچنین منطق سرور را برای ارتباط باطن بهتر با سرورهای زنده بهبود می بخشد.

بخوانید  فروش کارت گرافیک RTX 4070 Ti در چین به قیمت بیش از 1000 دلار