مشخص شدن فیلم بعدی لئوناردو دی کاپریو و مارتین اسکورسیزی


مارتین اسکورسیزی تایید کرد که او پس از فیلم Killers of the Flower Moon قرار است فیلم The Wager با بازی لئوناردو دیکاپریو را کارگردانی کند.

زمان زیادی تا اکران فیلم Killers of the Flower Moon باقی‌نمانده است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم بعدی مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو مشخص شده است. مارتین اسکورسیزی در مصاحبه با ساندی تایمز کرد که فیلم The Wager قرار است فیلم بعدی او باشد. این فیلم براساس رمان جدید دیوید گرن، نویسنده رمان Killers of the Flower Moon به‌نام The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny, and Murder تولید خواهد شد.

مارتین اسکورسیزی وظیفه کارگردانی فیلم The Wager را بر عهده خواهد داشت و او تایید کرد که لئوناردو دیکاپریو نقش اصلی این فیلم را بازی خواهد کرد. پیش از این در مرداد گذشته برای اولین‌بار اخبار ساخت این فیلم توسط اسکورسیزی و دیکاپریو در همکاری با Apple Original Films منتشر شده بود. اسکورسیزی همچنین تایید کرد که او تصمیم ندارد سرعت فیلمسازی خود را کاهش دهد و می‌خواهد همچنان تا زمانی‌که می‌تواند آثار بیشتری را جلوی دوربین ببرد.

مارتین اسکورسیزی با لباس رسمی در کنار صندلی

اتفاقات رمان Wager در سال ۱۷۴۰ جریان دارد که یک قایق با ۳۰ مرد استخوانی وارد سواحل برزیل شدند. افراد خدمه کشتی بریتانیایی بودند که در تعقیب یک کشتی اسپانیایی بوده‌اند و پس از سانحه‌ای در جزیره‌ای در منطقه پاتاگونیا در آمریکای جنوبی گرفتار شدند. داستان‌های آن‌ها در مورد زنده ماندن از دریاها و دیگر خطرات باعث شد تا از آن‌ها قهرمان ساخته شود. بااین‌حال، ۶ ماه بعد یک کشتی دیگر که حتی بیشتر از کشتی قبلی آسیب دیده بود، وارد سواحل شیلی شد، اما تنها دارای سه سرنشین بوده است.

بخوانید  GTA 6 ممکن است تاخیر داشته باشد

این ملوانان ادعا کردند که سایر افراد درواقع شورشی بوده‌اند. درحالی‌که اتهاماتی دو گروه به یکدیگر نسبت دادند، دریاسالارای بریتانیایی یک دادگاه برای کشف حقیقت از آنچه که واقعا در جزیره اتفاق افتاده بود، برگزار کردند که برخی از رازهای یک کاپیتان و خدمه برای زنده ماندن در مبارزه با خطرناک‌ترین عناصر روی کره زمین تا طبیعت انسانی را برملا کرد. اسکورسیزی و دیکاپریو پیش از این در ۶ فیلم با یکدیگر همکاری کرده بودند و همکاری آن‌ها بیش از ۲۵ سال است که ادامه پیدا کرده است.

لئوناردو دیکاپریو در حال تماشای خانه در حال سوختن در فیلم Killers of the Flower Moon

دیکاپریو و اسکورسیزی پیش از این در آثاری چون فیلم Gangs of New York، فیلم The Aviator، فیلم The Departed، فیلم Shutter Island، فیلم The Wolf of Wall Street و فیلم Killers of the Flower Moon همکاری کرده‌اند و فیلم The Wager قرار است هفتمین همکاری مشترک آن‌ها باشد. در هر حال فعلا جزئیات بیشتری از فیلم The Wager مثل زمان شروع تولید یا اکران آن منتشر نشده است.

فیلم Killers of the Flower Moon برای اکران در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) برنامه‌ریزی شده است و این فیلم در زمان نامشخصی از اپل تی‌وی پلاس پخش خواهد شد.

تحریریه مجله بازی یک گیمر