مرکز راهنمای Zenless Zone Zero

منطقه صفر بدون ذن یک RPG اکشن رایگان کاملاً جدید از miHoYo/HoYoverse، سازندگان Honkai: Star Rail و Genshin Impact است. در فضایی به سبک فانتزی شهری و در شهر نیو اریدو اتفاق می‌افتد، این بر عهده وایز و بل است که به عوامل کمک کنند تا در شکاف‌های ابعادی معروف به Hollows گام بردارند.

کاوش از طریق یک سیستم شبکه ای انجام می شود، در حالی که مبارزه سریع و دیوانه کننده است. مرکز راهنمای Zenless Zone Zero ما اینجاست تا در بسیاری از جنبه‌های گیم‌پلی و شخصیت‌ها به شما کمک کند.

در حال پخش: بررسی Zenless Zone Zero

مرکز راهنمای Zenless Zone Zero

راهنمای مبتدیان: 20 نکته که قبل از بازی باید بدانید – آیا می خواهید مستقیماً به Creux بروید؟ آیا قصد دارید با گروهی از دشمنان با مزدوران و جنگجویان مقابله کنید؟ خوب، ما نکات زیادی برای کمک به شما برای شروع ماجراجویی در نیو اریدو داریم.

راهنمای بازیابی – Zenless Zone Zero دارای مکانیک gacha است، به این معنی که ممکن است وسوسه شوید پولی را که به سختی به دست آورده اید خرج کنید. ما به شما توصیه می کنیم خیلی زود وارد آن نشوید، زیرا بهتر است ببینید آیا واقعاً می توانید شخصیت های مورد نظر خود را بدست آورید یا خیر. کل فرآیند چرخش مجدد فقط کمتر از یک ساعت طول می کشد و شما حتی نیازی به صرف یک سنت ندارید.

نحوه باز کردن قفل تمام کاراکترهای رایگان – علاوه بر نمایندگان فقط gacha، نمایندگانی وجود دارد که می توانید به صورت رایگان دریافت کنید. سه مورد از این موارد از ابتدا در دسترس هستند، در حالی که تعدادی دیگر به عنوان ایمیل درون بازی و پاداش رویداد به دست می آیند.

بهترین شخصیت های رتبه S/5 ستاره – ما به عوامل کمیاب بالا از بنر استاندارد نگاه می کنیم و بحث می کنیم که کدام یک از آنها برای طولانی مدت ایده آل هستند.

فهرست ردیف عامل – پس از گذراندن ساعت های زیادی برای تراز کردن و تست کردن، می بینیم که هر 17 کاراکتر با در نظر گرفتن توانایی ها و هم افزایی تیمی، چگونه عمل می کنند.

بخوانید  گودزیلا ایکس کنگ کوتاه‌تر از بسیاری از بلاک‌باسترها است، درست همانطور که کارگردان قصد داشته است

بهترین ترکیب و ترکیب تیم – مهمانی شما در Zenless Zone Zero از سه شخصیت تشکیل شده است. به همین دلیل مهم است که ویژگی‌های عنصری، جناح‌ها و امتیازات اضافی را در نظر بگیرید. یک ترکیب تیمی عالی می تواند نبردها را به نسیم تبدیل کند.

این نتیجه مرکز راهنمای Zenless Zone Zero ما است. ما به افزودن مقالات بیشتر در زمان مقرر ادامه خواهیم داد، پس با ما همراه باشید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر