مدن جشن CPR را پس از اورژانس واقعی دامار هملین لغو کردیکی از جشن‌های تاچ داون در Madden NFL 23، بازیکنی را می‌بیند که پس از گلزنی روی زمین می‌افتد و سپس یکی از هم تیمی‌ها در حال انجام CPR ساختگی برای احیای او در منطقه پایانی است. این فیلم به زودی از بازی حذف خواهد شد، زیرا دامار هملین برای نجات جان خود به CPR واقعی در زمین فوتبال نیاز داشت.

CBS Sports با یک سخنگوی EA Sports تماس گرفت و گفت: “EA Sports در حال انجام اقداماتی برای حذف Madden NFL 23 Celebration از طریق به روز رسانی در روزهای آینده است.”

در حال پخش: بررسی ویدیوی Madden NFL 23

هملین در ربع اول بازی دوشنبه شب فوتبال در 2 ژانویه دچار ایست قلبی شد. هاملین پس از برخورد با یک گیرنده عریض سینسیناتی بنگالز، پس از بلند شدن به سمت عقب افتاد. متخصصان پزشکی برای انجام CPR و استفاده از دفیبریلاتور خارجی خودکار به میدان شتافتند. او حدود 30 دقیقه در زمین ماند تا سرانجام آمبولانس بتواند او را به مرکز پزشکی دانشگاه سینسیناتی برساند.

اقدام سریع متخصصان پزشکی باعث شد که هملین بیمارستان سینسیناتی را ترک کرده و به مرکزی در بوفالو بازگردد تا به بهبودی خود ادامه دهد. او از نظر عصبی دست نخورده است و با خانواده، دوستان و هم تیمی هایش ارتباط برقرار می کند.

مردم حمایت و عشق خود را به هاملین پس از این حادثه دلخراش با کمک مالی به هاملین نشان دادند درایو اسباب بازی GoFundMe اوکه بیش از 8.7 میلیون دلار جمع آوری کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.