مدت زمان دو قسمت آخر فصل چهارم انیمه Demon Slayer: Muzan Returns اعلام شد.

Yufotable با انتشار تریلر دو قسمت پایانی فصل چهارم Demon Slayer اعلام کرد که شاهد قسمت های طولانی تری خواهیم بود.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونمدت زمان دو قسمت آخر فصل چهارم انیمه Devilish مشخص شد. Ufotable اعلام کرد که قسمت هفتم Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Hashira Training Arc به مدت 40 دقیقه و در روز یکشنبه 23 ژوئن پخش خواهد شد و پس از آن قسمت هشتم و پایانی فصل چهارم انیمه Demon Slayer در فضای مجازی پخش خواهد شد. . این برنامه یکشنبه 30 ژوئن (10 ژوئیه) و 60 دقیقه پخش می شود.

تریلری نیز از قسمت های پایانی انیمه Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Hashira Training Arc منتشر شد که در آن می توان تصاویری از قسمت های قبلی این فصل را مشاهده کرد، اما مهم ترین قسمت آن، حضور موزان در انتهای فصل است. تریلر، که قرار است در دو قسمت آخر نمایش داده شود. فصل چهارم انیمه Demon Slayer منتشر شد.

از یوتیوب تماشا کنید

فصل اول Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba در 26 قسمت تولید و پخش شد و سپس فصل دوم Demon Slayer در 18 قسمت تولید و پخش شد که پس از 7 قسمت اول داستان Mugen Train و 11 قسمت دیگر داستان منطقه سرگرمی فصل سوم انیمه Demon Slayer نیز بر اساس داستان Swordsmith Village تولید شد که در 11 قسمت تقسیم شده بود. مانگای Devil Slayer توسط Koyoharu Gotuge نوشته شد و اولین بار در سال 2016 پخش شد. این مانگا در سال 2020 به پایان رسید و تاکنون 150 میلیون نسخه از مانگای Devil Slayer فروخته شده است.

بخوانید  Five Nights At Freddy's: Help Wanted 2 تریلر گیم پلی و تاریخ انتشار را فاش می کند

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر