مدت زمان انیمیشن ماریو را تعیین کنید

به تازگی مدت زمان انیمیشن The Super Mario Bros. فیلم دوبله کریس پرت تایید و اعلام شد.

در مقایسه با انیمیشن های اخیر، انیمیشن گربه با چکمه: آخرین آرزو با مدت زمان 1:40، انیمیشن Minions: The Rise of Gru با مدت زمان 1:30 و انیمیشن Lightyear با مدت زمان 1 ساعت و 45 دقیقه تولید شد. و غربال شد. انیمیشن ماریو توسط استودیوی سرگرمی ایلومینیشن ساخته شده است که بیشتر به خاطر خلق آثار محبوب و پرفروشی مانند انیمیشن Minions و Despicable Me شناخته شده است.

زمان زیادی تا انتشار انیمیشن The Super Mario Bros. این فیلم شلخته نیست و حالا در اخبار سینما و تلویزیون، مدت زمان انیمیشن ماریو مشخص شده است. طبق اطلاعات موجود در دفتر رده‌بندی فیلم ایرلندی، مدت زمان انیمیشن ماریو 92 دقیقه و 17 ثانیه یا 1 ساعت و 32 دقیقه و 17 ثانیه است. به طور کلی انیمیشن های خانوادگی با مدت زمان 90 دقیقه و مدت زمان فیلم The Super Mario Bros تولید و اکران می شوند. فیلم خیلی غافلگیر کننده نیست.

کریس پرت مثل ماریو، آنیا تیلور جوی مثل پرنسس هلو، چارلی دی مثل لوئیجی، جک بلک مانند Bowser، کیگان-مایکل کی مثل تاد، ست روگن مثل خر کنگ، فرد ارمیسن مثل کرانکی کونگ، کوین مایکل ریچاردسون در نقش مکمل سباستین مانیسکالکو به عنوان فورمن اسپایک و چارلز مارتین، از جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن The Super Mario Bros نقش صداپیشه را ایفا کردند. فیلم حاضر و صداگذاری شده است.

انیمیشن Super Mario Bros. این فیلم قرار است در تاریخ 7 آوریل 2023 (18 آوریل 1402) در آمریکای شمالی و 28 آوریل 2023 (8 می 1402) در ژاپن اکران شود.

بخوانید  20 درصد مزیت RTX 4060 نسبت به RTX 3060 بدون DLSS3

سورپرایز ماریو در انیمیشن The Super Mario Bros.  فیلم سینما

آرون هوروث و مایکل جلنیک که قبلاً فیلمنامه Teen Titans GO را کارگردانی و نوشته بود! ساخت انیمیشن ماریو بر اساس فیلمنامه ای توسط To the Movies ساخته شد متیو فوگل با سابقه نگارش فیلمنامه انیمیشن The Lego Movie 2: The Second Part و Minions: The Rise of Gru. Illumination Entertainment با همکاری نینتندو و با نظارت کامل شیگرو میاموتوخالق ماریو انیمیشن ماریو را می سازد.