مدت زمان انیمیشن ماریو را تعیین کنید

به تازگی مدت زمان انیمیشن The Super Mario Bros. فیلم دوبله کریس پرت تایید و اعلام شد.

در مقایسه با انیمیشن های اخیر، انیمیشن گربه با چکمه: آخرین آرزو با مدت زمان 1:40، انیمیشن Minions: The Rise of Gru با مدت زمان 1:30 و انیمیشن Lightyear با مدت زمان 1 ساعت و 45 دقیقه تولید شد. و غربال شد. انیمیشن ماریو توسط استودیوی سرگرمی ایلومینیشن ساخته شده است که بیشتر به خاطر خلق آثار محبوب و پرفروشی مانند انیمیشن Minions و Despicable Me شناخته شده است.

زمان زیادی تا انتشار انیمیشن The Super Mario Bros. این فیلم شلخته نیست و حالا در اخبار سینما و تلویزیون، مدت زمان انیمیشن ماریو مشخص شده است. طبق اطلاعات موجود در دفتر رده‌بندی فیلم ایرلندی، مدت زمان انیمیشن ماریو 92 دقیقه و 17 ثانیه یا 1 ساعت و 32 دقیقه و 17 ثانیه است. به طور کلی انیمیشن های خانوادگی با مدت زمان 90 دقیقه و مدت زمان فیلم The Super Mario Bros تولید و اکران می شوند. فیلم خیلی غافلگیر کننده نیست.

کریس پرت مثل ماریو، آنیا تیلور جوی مثل پرنسس هلو، چارلی دی مثل لوئیجی، جک بلک مانند Bowser، کیگان-مایکل کی مثل تاد، ست روگن مثل خر کنگ، فرد ارمیسن مثل کرانکی کونگ، کوین مایکل ریچاردسون در نقش مکمل سباستین مانیسکالکو به عنوان فورمن اسپایک و چارلز مارتین، از جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن The Super Mario Bros نقش صداپیشه را ایفا کردند. فیلم حاضر و صداگذاری شده است.

انیمیشن Super Mario Bros. این فیلم قرار است در تاریخ 7 آوریل 2023 (18 آوریل 1402) در آمریکای شمالی و 28 آوریل 2023 (8 می 1402) در ژاپن اکران شود.

بخوانید  عبور میزان فروش مجموعه بازی های Nioh از ۷ میلیون نسخه

سورپرایز ماریو در انیمیشن The Super Mario Bros.  فیلم سینما

آرون هوروث و مایکل جلنیک که قبلاً فیلمنامه Teen Titans GO را کارگردانی و نوشته بود! ساخت انیمیشن ماریو بر اساس فیلمنامه ای توسط To the Movies ساخته شد متیو فوگل با سابقه نگارش فیلمنامه انیمیشن The Lego Movie 2: The Second Part و Minions: The Rise of Gru. Illumination Entertainment با همکاری نینتندو و با نظارت کامل شیگرو میاموتوخالق ماریو انیمیشن ماریو را می سازد.