محتوای پولی XDefiant قابل پرداخت نخواهد بود

یوبی سافت تایید کرد که محتوای پولی XDefiant شامل ویژگی های انحصاری گیم پلی نخواهد بود.

در یک پست وبلاگ اخیر، یوبی سافت ماهیت پرداخت های درون برنامه ای و محتوای پولی در بازی چند نفره XDefiant را توضیح داد. این شرکت در ابتدای توضیحات خود تایید کرد که XDefiant یک بازی Pay-to-Win نخواهد بود. به عبارت دیگر، خریداران اقلام پولی هیچ مزیتی نسبت به سایر بازیکنان در گیم پلی نخواهند داشت.

این ناشر و توسعه دهنده فرانسوی ادامه داد که اگر محتوایی به فروشگاه درون بازی اضافه شود که به هر طریقی روی گیم پلی بازی تأثیر بگذارد، سایر بازیکنان می توانند از طریق تجربه عادی بازی آن را به صورت رایگان دریافت کنند. به عنوان مثال، جناح DeadSec که در پیش فصل بازی در دسترس خواهد بود، از طریق فروشگاه برای خرید در دسترس خواهد بود. با این حال سایر بازیکنان می توانند با شرکت در چالش درون بازی و کسب 700000 امتیاز این جناح را کسب کنند.

مبارزه بین بازیکنان با سلاح و زره ضد گلوله در بازی XDefiant

اگرچه XDefiant شامل انواع پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای و محتوای فروشگاه پولی خواهد بود، یوبی‌سافت تأیید کرده است که محتوای رایگان زیادی برای بازیکنان وجود خواهد داشت، از جمله پاداش‌های Battle Pass، چالش‌های روزانه و هفتگی، چالش‌های Ubisoft Connect و جوایز مبتنی بر تعامل جامعه. . ، و بیشتر.

با توجه به اینکه XDefiant یک بازی تیراندازی چندنفره است، می‌توان انتظار داشت گزینه‌های سفارشی‌سازی گسترده‌ای از جمله لباس‌ها، لباس‌ها، انیمیشن‌های زمان پیروزی، کارت‌ها و شکلک‌ها را داشته باشیم. علاوه بر این، این بازی در هنگام عرضه شامل انواع محتوای پولی مانند Battle Pass Premium، لوازم آرایشی شخصیت و سلاح به همراه گروه های مختلف خواهد بود. امروز XDefiant را برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس بازی کنید Xbox Series S منتشر شد.

بخوانید  CoD: Modern Warfare 2 و Warzone 2 - Ronin Event Path قسمت 2 راهنمای استتار

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر