مجموعه کامل طنز پسران فقط 18 دلار برای مدت زمان محدود است

یک خبر وجود دارد – و یک خبر بسیار خوب! – فصل پسران در حال حاضر در تلویزیون، و اگر می‌خواهید منبع اصلی را بخوانید، می‌توانید همین الان یک معامله شیطانی با کمیک‌های اصلی دریافت کنید. در Humble، کل مجموعه The Boys تنها با قیمت 18 دلار در دسترس است، دزدی به معنای واقعی کلمه برای هزاران صفحه از کتاب های کمیک مجزا و کمتر از مبلغی که برای یک نسخه omnibus می پردازید. اینها همه نسخه‌های دیجیتالی کمیک‌ها هستند و شما می‌توانید هر جلد گوشتی را تقریباً روی هر دستگاهی که دارای صفحه نمایش است بخوانید.

عواید به نفع صندوق دفاع حقوقی کتاب های مصور خواهد بود، یک سازمان غیرانتفاعی که برای محافظت از سازندگان و خوانندگان کتاب های کمیک کار می کند. اگر تمایلی به شیرجه زدن در کل باندل ندارید، می توانید برای دریافت جلد اول The Boys 1 دلار بپردازید و 10 دلار پنج جلد اول را برای شما باز می کند. با خرید خود فرمت های فایل epub، PDF و CBZ را دریافت خواهید کرد، به این معنی که تقریباً می توانید آنها را در هر دستگاهی بخوانید. بسته کمیک Boys تا 4 جولای در دسترس خواهد بود.

اگر ایده خواندن کمیک‌ها را به‌صورت دیجیتالی مسخره می‌کنید، می‌توانید نسخه‌های انبوه omnibus را نیز که با تخفیف شدید در آمازون در دسترس هستند، دریافت کنید، یا می‌توانید به جای آن نسخه‌های بزرگ و بزرگ را دریافت کنید. این نسخه ها شامل تمام جلدها و ویژگی های جایزه مانند صفحات اسکریپت، معرفی ویژه، جلدهای جایگزین و بسیاری موارد دیگر است.

بخوانید  نیل دراکمن: نقل قول از من اشتباه بود

نسخه Omnibus پسران

نسخه Omnibus بزرگ پسرانه

مجموعه تلویزیونی Boys در Prime Video به شدت با منابع کتاب های کمیک متفاوت است، زیرا داستان های اصلی توسط Garth Ennis، Darick Robertson، John McCrea و Russ Braun کاملاً وحشیانه هستند. حتی اگر ضربان اصلی یکسان است، از دیدن چهره های کنده شده، سرهای در حال انفجار و انواع ضرب و جرح ابرقهرمانی در این رمان های گرافیکی تعجب نکنید. در اصل، اینها قطعا هستند منظور نیست برای بچه ها.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر