مجموعه لگو کاپیتان آمریکا در این روز پرمخاطب تخفیف زیادی دارد، اما به سرعت فروخته خواهد شد

آیا همیشه رویای استفاده از سپر کاپیتان آمریکا را داشته اید؟ این معامله پرایم روز بر روی اولین فریزبی نمادین انتقام جو، به شکل لگو، یک قطعه نمایش عالی است و با قیمت 140 دلار (معمولاً 200 دلار) به فروش می رسد. عالی به نظر می رسد، اما اکیداً توصیه می شود که سعی نکنید آن را به سمت مستبدان بیگانه پرتاب کنید یا از آن به عنوان یک سپر واقعی استفاده نکنید تا زمانی که یک خدای رعد و برق آسگاردی چکش خود را به سمت شما پرتاب کند. این معامله قبلاً یک بار در این هفته فروخته شده است، بنابراین قبل از ناپدید شدن مجدد از آن استفاده کنید.

لگو کاپیتان آمریکا شیلد
لگو کاپیتان آمریکا شیلد

هنگامی که به طور کامل ساخته شد، قطر آن 18.5 اینچ است و قطعاتی نیز برای قرار دادن آن بر روی پایه نمایشگر گنجانده شده است. همراه با یک مینی فیگور کاپیتان آمریکا و در مجموع بیش از 3100 قطعه برای مونتاژ وجود دارد. اگرچه اکثر قطعات یکنواخت هستند، اما این کیت ها مخصوصاً زمانی مناسب هستند که می خواهید استراحت کنید و روی خلبان خودکار بسازید.

اگر به دنبال چیز متفاوتی هستید، در حال حاضر چندین معامله لگو در آمازون و والمارت وجود دارد. یکی از موارد مورد علاقه ما، مجموعه Lego Optimus Prime، با قیمت 144 دلار (معمولاً 180 دلار) به فروش می رسد و یک کیت واقعا سرگرم کننده برای ساخت است. او حتی به راحتی بین حالت ربات و وسیله نقلیه تغییر شکل می دهد و مستقیماً از کارتون های کلاسیک G1 بیرون می آید.

بخوانید  CoD: Modern Warfare 2 - Sniper Intervention و نقشه 6v6 برای فصل 3 تایید شد

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر