مجموعه لگو با تم دینامیت BTS برای جمعه سیاه تخفیف زیادی دریافت می کندبه دنبال راه درستی هستید تا به یکی از اعضای ارتش BTS بگویید که آنها را “بنفش” می کنید؟ اگرچه ممکن است هنوز چند سال طول بکشد تا بتوانید آنها را با بلیط کنسرت غافلگیر کنید، اما این لگو مدل BTS Dynamite ممکن است تنها چیزی باشد که انتظار را کمتر دردناک کند. به‌عنوان بخشی از فروش جمعه سیاه آمازون، کیت 800 قطعه‌ای که معمولاً 100 دلار است، به 69 دلار کاهش یافته است.

این کیت که در ژوئیه 2023 منتشر شد، محیط موزیک ویدیوی «Dynamite» BTS را به تصویر می‌کشد، یک شماره پاپ با الهام از سبک‌های قدیمی‌تر که جنبه سبک‌تر آلبوم 2020 آنها، BE را برجسته می‌کند. در کنار کامیون بستنی، پایه دونات، فروشگاه ضبط و کلوپ شبانه ویدئویی، خود هفت پادشاه کی پاپ هستند: جین، سوگا، آر ام، جی هوپ، جیمین، وی و جونگ کوک. هر یک از اعضا را می توان به زمین رقص سیاه کلوپ شبانه متصل کرد، که سپس می تواند با چرخاندن یک چرخ مجاور بچرخد.

اگر فقط می‌خواهید مدل را نمایش دهید، باید حدود 15 اینچ از قفسه صفحه نمایش K-Pop یا حدود یک و نیم چوب نور BTS را پاک کنید. علاوه بر کتابچه آموزشی، این کیت همچنین شامل بروشوری با جزئیات “تاریخچه BTS و رسیدن آنها به شهرت جهانی و همچنین مصاحبه با طراحان طرفداران مجموعه” است.

آمازون تنها شرکتی نیست که فروش بالایی در جمعه سیاه دارد. تعدادی از بزرگترین بازی‌های سال 2023 در Fanatical به فروش می‌رسند، و اکنون می‌توانید اشتراک آنلاین Nintendo Switch را با قیمت کمی تخفیف در Walmart دریافت کنید.

بخوانید  از انتظار برای Vampire: Bloodlines 2 خسته شده اید؟ پارادوکس شما را جبران می کند

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

Sodasan haarseife rosmarin, auszüge aus bio rosmarin helfen die kopfhaut zu beleben.