مجموعه جعبه برج تاریک استفن کینگ بیش از 50٪ تخفیف در آمازون دارد

برج تاریک طولانی ترین و نمادین ترین سریال استیون کینگ است. این حماسه فانتزی تاریک از هشت کتاب تشکیل شده است که با The Gunslinger در سال 1982 شروع شد و در نهایت با The Dark Tower در سال 2004 به پایان رسید. بیش از 4700 صفحه، برج تاریک به طرز ماهرانه‌ای ژانرهای فانتزی، علمی تخیلی و وسترن را در هم می‌آمیزد تا داستان آخرین تلاش‌های Roland Deschain تفنگچی را برای یافتن برج تاریک به همین نام بیان کند.

همانطور که از کینگ انتظار دارید، این یک ماجراجویی کاملاً هیجان انگیز است که هر طرفدار کار او باید آن را بررسی کند. اگر این مجموعه را نخوانده‌اید (یا فقط می‌خواهید آن را به کتابخانه‌تان اضافه کنید)، می‌توانید مجموعه جعبه‌ای 8 کتابی The Dark Tower را با تنها 72 دلار، بیش از 50 درصد تخفیف MSRP و یکی از پایین‌ترین قیمت‌های ما انتخاب کنید. من قبلاً این مجموعه را در آمازون دیده بودم.

با کتاب‌ها یک کیف کلکسیونر دریافت می‌کنید تا آنها را در قفسه خود نگه دارید.

بخوانید  نقد فیلم خزنده (Reptile) | برنیس دل تورو اثری جنایی

برج تاریک از رولند دشاین پیروی می‌کند، یکی از اعضای گروه جوانمردانه اسلحه‌بازان. دنیای او با پیشرفت های جادویی و تکنولوژیکی و همچنین با ویژگی های غرب وحشی مرتبط است. رولند در سفری است تا برج تاریک را پیدا کند – مکانی که اعتقاد بر این است که جهان ها را به یکدیگر متصل می کند – و مرد سیاهپوش (رندال فلگ) را خنثی می کند.

دلایل رولند برای ردیابی برج تاریک در ابتدا کمی مبهم است، اما با پیشروی در سری هشت کتاب حماسی، نیت واقعی او آشکار می شود – و متوجه ارتباط های زیادی با دیگر رمان های استیون کینگ خواهید شد. .

کینگ عادت مکرر داشت که شخصیت‌ها و مکان‌های خود را در رمان‌های به ظاهر نامرتبط در کتاب‌شناسی گسترده‌اش قرار دهد. در مورد رندال فلگ، او را نیز در The Stand – که مسلما بهترین رمان کینگ است – چشمان اژدها و سه گانه جعبه دکمه گوندی که او با همکاری ریچارد چیزمار نوشته است، خواهید یافت. همه این رمان های پادشاه با قیمت های عالی در آمازون نیز موجود است.

اگر قبلاً مجموعه رمان برج تاریک را خوانده‌اید و می‌خواهید زمان بیشتری را در دنیای جذاب آن بگذرانید، اقتباس از کتاب کمیک فوق‌العاده است. متأسفانه، تا به امروز ناتمام مانده است، زیرا مارول قبل از اینکه داستان به پایان برسد، آن را لغو کرد. با این حال، یک خبر خوب وجود دارد. سال گذشته، ناشر گالری 13، کل مجموعه اصلی را در سه نسخه همه‌جانبه خیره‌کننده تجدید چاپ کرد.

The Dark Tower: Beginnings داستان رولاند را گسترش می‌دهد، بنابراین اگر فقط یکی از این کتاب‌ها را دریافت کنید، کتاب‌های آغازی بیشترین محتوایی است که در سری رمان اصلی یافت نشده است. نسخه‌های The Gunslinger و The Drawing of the Three Omnibus دو کتاب اول این مجموعه را پوشش می‌دهند، اما اینها بیشتر تفسیر هستند تا اقتباس مستقیم، زیرا محتوای جدید زیادی در هر کدام وجود دارد. کینگ بر ایجاد مجموعه کتاب های مصور نظارت داشت، بنابراین می توانید داستان های موجود در این کتاب ها را متعارف بدانید (اگرچه برخی از طرفداران مخالف هستند).

بخوانید  نسخه موبایل Call of Duty: Warzone ممکن است تا پاییز امسال به تعویق بیفتد

در حال حاضر هر سه اتوبوس برج تاریک بیش از 50 درصد تخفیف دارند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر