مجموعه جدید 5000 قطعه ای لگو ارباب حلقه ها اینجاست

سال گذشته، طرفداران لگو فکر می کردند که مجموعه نهایی ارباب حلقه ها را به دست آورده اند، یک تفریح ​​مجلل از خانه الروند در تمام شکوه ریوندل آن. اما همه آنها فریب خوردند، چون سریال دیگری ساخته شد. در قلب معادن پلاستیک دانمارک، لگو مجموعه‌ای از استادان را ساخته است که تمام خلاقیت و تمایل خود را برای تسلط بر تمام بخش‌های اسباب‌بازی در آن قرار داده است. یک لگو آماده است تا بر همه آنها حکومت کند. و اکنون برج تاریک معروف به بارادور از راه رسیده است.

مجموعه جدید عظیم امروز، 4 ژوئن عرضه می شود، اما ممکن است بخواهید به زودی سفارش خود را ثبت کنید، زیرا در حال حاضر موجودی آن تمام شده است (اغلب نشانه این است که یک مجموعه به فروش می رسد). طبق گفته لگو، سفارش‌هایی که اکنون ثبت می‌شوند تا ۲۱ ژوئن ارسال خواهند شد.

سرانجام یک لگو به اندازه یک کودک کوچک ساخته شد.
سرانجام یک لگو به اندازه یک کودک کوچک ساخته شد.

آلبوم عکس

این مجموعه ۴۶۰ دلاری ارباب حلقه ها است عظیمسازه ای به ارتفاع 32 اینچ که از چندین سازه مدولار ساخته شده از بیش از 5400 قسمت تشکیل شده است. یک اسلحه خانه، زندان، آشپزخانه و اتاق تاج و تخت برای کاوش وجود دارد، اما جذابیت واقعی در اینجا چشم قدرتمند سائورون است. خیره شدن با عصبانیت به شما و همه هابیت های بدبخت فقط یک چشم بد نیست، بلکه با یک آجر درخشان همراه است تا بتواند با شدت آتشین به شما و کلکسیون هایتان خیره شود.

برای مینی فیگورها، مجموعاً 10 عدد با این مجموعه خواهد بود. گولوم، فرودو، سام، گوتموگ، سائورون، دهان سائورون و چندین اورک در داخل و اطراف برج تاریک ژست خواهند گرفت. مجموعه Rivendell نیز هنوز در دسترس است، اگرچه قیمت آن 500 دلار است و بیش از 6000 قطعه در یک جعبه غول پیکر دارد.

بخوانید  نقد فیلم بیچارگان (Poor Things) | اما استون در کمدی جنجالی خالق خرچنگ

اگر توجیه قیمت این مجموعه کمی سخت است – یا فضای کافی برای آن ندارید – فیگورهای جدید BrickHeadz نیز اکنون در دسترس هستند. اینها پاسخ لگو به Funko Pops هستند، فیگورهای کوچک قابل ساخت که می توانید آنها را جمع آوری کرده و به عنوان کلکسیون های مضمون نمایش دهید.

اگر علاقه مند هستید، می توانید انجمن خود را با مجموعه هایی از دو شخصیت ایجاد کنید. شما می توانید گندالف خاکستری و بالروگ، فرودو و گولوم، یا آراگورن و آرون را به عنوان شخصیت های جداگانه برای قفسه کتاب خود بسازید. یا همه آنها را در یک خلق وحشتناک ادغام کنید، انتخاب با شماست.

ارباب حلقه ها Brickheadz

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر