مجموعه جدید لگو به شما امکان می دهد گربه ای بسازید که لباس تاکسیدو پوشیده است

همه گربه ها عالی هستند، اما گربه های تاکسیدو عالی هستند اضافی عالی. اگرچه تنها تعداد کمی از افراد منتخب با این گربه‌سان‌های عجیب و غریب آشنا می‌شوند، اما می‌توانید با این مجموعه جدید لگو یکی از این بچه‌ها را به خانه بیاورید. درست است، لگو بالاخره یک ست Tuxedo Cat عرضه کرد تا همه گربه سانان از آن لذت ببرند. در حال حاضر در چندین خرده فروش در دسترس است و قیمت آن به همین صورت است 100 دلار.

شرحی ارائه نشده است

آلبوم عکس

در داخل جعبه 1710 آجر را پیدا خواهید کرد، به خصوص قطعات بینی صورتی رنگ بسیار مهم برای ساختن یک بچه گربه تاکسیدو در اندازه واقعی. پس از جمع شدن کامل، می توانید سر گربه را بچرخانید و گوش، پنجه و دم گربه را تنظیم کنید. دهان را می توان باز کرد و به شما این امکان را می دهد که حالت های ظریفی برای پاسخگوی هوشیار ایجاد کنید. حتی می توانید رنگ چشم او را از زرد استاندارد به آبی نافذ تغییر دهید.

در حالی که به خوبی معامله واقعی نیست، لازم نیست در مورد تی شرت های مشکی مورد علاقه خود که با خز پوشانده شده اند، تمیز کردن جعبه زباله یا نگران دریافت یک موش مرده باشید. گربه واقعی شما ممکن است به این گربه سانان حسادت کند، بنابراین ممکن است بخواهید برای او یک تاکسیدو بخرید.

این یک هفته هیجان انگیز برای مجموعه های لگو است، به خصوص اگر سلیقه شما از بچه گربه ناز گرفته تا نگاه همیشه حاضر سائورون، خالق حلقه تک، شاگرد مشهور Aule و عامل اصلی مورگوث در دوران باستان باشد. برج تاریک معروف به بارادور هم اکنون برای خرید در دسترس است. سازه غول پیکر 32 اینچی که می تواند از بیش از 5400 قطعه ساخته شود.

بخوانید  طبق گزارش ها، شرکت مادر سابق بازی تاج و تخت از این سوال پرسیده است که آیا می توان سریال ها را به صورت عمودی فیلمبرداری کرد؟

همچنین می‌توانید دو تا از بهترین بازی‌های Legend of Zelda در تمام دوران‌ها را با Lego Great Deku Tree جشن بگیرید، مجموعه‌ای جذاب و پر از اشاره به فرنچایز بازی‌های ویدیویی. اولین مجموعه زلدا لگو با قیمت 300 دلار برای پیش خرید در دسترس است و در ماه سپتامبر عرضه خواهد شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر