مجموعه انیمیشن سوسک آبی در دست ساخت است – گزارش

فیلم سوسک آبی در سال گذشته با اکران در سینماها در سراسر جهان 130.8 میلیون دلار فروخت. در حالی که این اعداد به اندازه کافی زیاد نیستند که دنباله ای برای Blue Beetle را تضمین کنند، استودیو دی سی در حال برنامه ریزی یک سریال انیمیشنی است که می تواند Xolo Maridueña و بقیه بازیگران مکمل نقش های خود را از این فیلم تکرار کنند.

Deadline داستان مجموعه انیمیشنی بالقوه Blue Beetle را شکست، که اشاره می کند که در حال حاضر هیچ معامله ای با بازیگران فیلم انجام نشده است. با این حال، با بازیگران تماس گرفته شد و بازیگران برای بازگشت ابراز علاقه کردند. مجموعه انیمیشنی سوسک آبی به جای بازگویی وقایع فیلم، داستان‌های جدیدی را روایت می‌کند که بر اساس اولین ماجراجویی جیمی ریس (ماریدوئنا) ساخته شده است. این همچنین احتمال بازی ماریدوئنا در لایو اکشن روی پرده بزرگ را در صورت موفقیت سریال افزایش می دهد.

سوسک آبی یک موضوع داستانی داشت که برای دنباله در صحنه میانی تیتراژ باقی ماند، زمانی که تد کرد – سوسک آبی قبلی و پدر عشق جیمی، جنی کرد (برونا مارکزین)، یک سیگنال ناراحتی به دفتر مرکزی خود ارسال کرد که نشان می داد. که او هنوز زنده است. این مجموعه انیمیشنی همچنین می‌تواند به طور بالقوه منشأ سوسک بیگانه حساس را که با جیمی پیوند خورده است، کشف کند، چیزی که در فیلم تنها به آن اشاره شده است.

آنجل مانوئل سوتو، کارگردان فیلم سوسک آبی و گرت دانت-الکوسر، فیلمنامه نویس فیلم، هر دو در کنار گالن وایسمن به تهیه کنندگی اجرایی این مجموعه انیمیشنی وابسته هستند. میگل پوگا مجری برنامه و تهیه کننده اجرایی خواهد بود و کریستین مارتینز نویسندگی سریال را بر عهده خواهد داشت.

بخوانید  Best Gaming Keyboards In 2023

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر