مجموعه‌های گران قیمت Lego Super Mario تخفیف‌های نادری را در طول فروش Rival Prime Day دریافت می‌کنند

تعداد انگشت شماری از مجموعه‌های بزرگ سوپر ماریو لگو، پیش از روز پرایم روز به فروش می‌رسد، از جمله تعداد بیش از 1000 قطعه مانند کشتی هوایی Bowser’s، قلعه هلو، و کشتی هوایی لری و مورتون. ما اغلب شاهد کاهش قیمت برای این مجموعه های لگو ماریو نیستیم، بنابراین اگر یکی از آنها را در لیست علاقه مندی های خود دارید یا می خواهید یک هدیه مقرون به صرفه برای طرفداران لگو در زندگی خود بخرید، اکنون زمان خوبی برای خرید است. ما سه پیشنهاد برتر Lego Mario از Prime Day را در زیر برجسته کرده‌ایم، اگرچه اگر به دنبال اضافه کردن بلوک‌های بیشتری به مجموعه خود هستید، تخفیف‌های بیشتری را در زیر مشاهده خواهید کرد.

توجه داشته باشید: بسیاری از خرده فروشان قیمت های خود را تغییر می دهند یا موجودی ندارند زیرا این معاملات اولیه روز پرایم بسیار محبوب هستند. مطمئن شوید که اگر چیزی را پیدا کردید که دوست دارید سریع عمل کنید و اگر کالای مورد علاقه شما موجود نیست، مرتباً بررسی کنید. معاملات والمارت پس از 11 جولای منقضی می شود.

مجموعه توسعه کشتی هوایی Bowser’s (1152 قطعه)

70 دلار (دلار100)

شرحی ارائه نشده است

این بسط به شما امکان می‌دهد کشتی هوایی نمادین Bowser را بسازید و با Kamek، Rocky Wrench و Goomba پست بجنگید. همچنین یک بلوک POW و لوله راه اندازی توپ وجود دارد که مجموعه استارتر Lego Super Mario شما می تواند با آن تعامل داشته باشد. بهتر از این، کشتی هوایی باز می شود تا بتوانید فضای داخلی آن را کاوش کنید و حتی به اجزای تعاملی بیشتری دسترسی داشته باشید. ساختار 1152 قطعه ای نیز به عنوان یک قطعه نمایش ایده آل است.

بخوانید  The Last of Us Part 2 Remaster به شما امکان می دهد با Gustavo Santaolaya بانجو بازی کنید

کشتی هوایی لری و مورتون (1062 قطعه)

56 دلار (دلار80)

شرحی ارائه نشده است

این کشتی هوایی Bowser نیست، اما این کیت به شما امکان می دهد دو کشتی هوایی متعلق به لری و مورتون بسازید. این شامل سه مینی فیگور (لری، مورتون و گومبا) است و می تواند یک میدان جنگ بزرگ را برای همه شخصیت های شما آشکار کند. از دیگر ویژگی‌های جالب می‌توان به جلوه‌های صوتی و برخی اجزای تعاملی جالب اشاره کرد که با مجموعه استارت‌های Lego Super Mario ترکیب می‌شوند. تارگت تنها خرده‌فروش بزرگی است که کشتی هوایی لری و مورتون را حمل می‌کند و مجموعه کاملی برای همراهی کشتی هوایی Bowser’s است. با 1042 قطعه، ساخت این مجموعه سرگرم کننده است. یکی دیگر از مزایای این کیت ساخت دو کشتی است که آن را برای والدین و کودکانی که می خواهند با هم کار کنند ایده آل می کند.


قلعه هلو (1216 قطعه)

97 دلار (130 دلار)

شرحی ارائه نشده استشرحی ارائه نشده است

ما نمی توانیم تصور کنیم که برای مدت طولانی در دسترس باشد، اما قلعه هلو با قیمت فوق العاده پایین 97 دلار مشخص شده است. این بهترین قیمتی است که در تمام سال در آمازون دیده ایمپنج مینی فیگور (Bowser، Ludwig، Toadette، Goomba، Bob-omb)، قطعات تعاملی مانند یک بلوک زمانی و دیوار مخفی، و یک پنجره شیشه‌ای رنگی هلویی زیبا که بالای قلعه را تزئین می‌کند، دریافت خواهید کرد. حتما قبل از افزودن کالا به سبد خرید، کوپن را گیره دهید تا تخفیف کامل قیمت را دریافت کنید. اگر در آمازون موجود نیست، تخفیف دیگری در Walmart در دسترس است. با 1216 قطعه، این بزرگترین ساخت لگو ماریو در لیست ما است.

بخوانید  Sea of ​​Thieves در حال آماده شدن برای افزایش تعداد کاربران است

معاملات بیشتر در مورد Lego Super Mario

بسیاری از مجموعه‌های دیگر Lego Super Mario قبل از روز پرایم تخفیف داده می‌شوند و شما بهترین تخفیف‌ها را در زیر خواهید یافت. یکی از محبوب ترین مجموعه های توسعه لگو ماریو Donkey Kong’s Tree House است – و اکنون که می توانید آن را با قیمت 48 دلار (60 دلار) دریافت کنید، زمان خوبی است که آن را به مجموعه خود اضافه کنید. همچنین کمی قابل کنترل تر از سه مورد ذکر شده در بالا است، با تنها 555 قطعه مورد نیاز برای کنار هم قرار دادن کل صحنه.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر