مجموعه‌های شمشیر نوری «جنگ ستارگان» دیزنی امروز فقط تا پایان عرضه (29 مه) 30 درصد تخفیف دارند

فقط برای یک روز (29 مه)، طرفداران جنگ ستارگان می‌توانند تخفیف‌های فوق‌العاده‌ای را برای شمشیرهای نوری و دسته‌های ماکت به دست آورند، زیرا فروشگاه دیزنی 30٪ تخفیف برای آنها ارائه می‌کند. اسلحه های زیبا از دوران متمدن تر، این ماکت ها دارای درجه بالایی از جزئیات هستند، نسخه های دقیق صفحه نمایش اصلی هستند و با صفحه نمایش خیره کننده ارائه می شوند تا بتوانید آنها را به درستی نشان دهید.

بهتر از همه، هر مجموعه از شمشیرهای نوری دارای یک تیغه قابل جابجایی است. بنابراین وقتی به عنوان Jedi یا Sith Lord مورد علاقه خود بازی نمی کنید، می توان آنها را به راحتی جدا کرد و روی مانتو قرار داد. یا می توانید آنها را به کمربند جنگ ستارگان خود وصل کنید، زمانی که می خواهید نیروی مد را کانالیزه کنید. 75 دلار برای هر شمشیر نوری الهام گرفته از تیغه معروف Jedi صرفه جویی خواهید کرد.

شمشیر نوری جنگ ستارگان با 30 درصد تخفیف تنظیم می‌شود

شمشیر نوری Mace Windu بسیار زیبا است.
شمشیر نوری Mace Windu بسیار زیبا است.

برخی از نکات برجسته در اینجا شامل آثار کلاسیک سینما مانند دارث ویدر، میس ویندو و سلاح قابل تشخیص اوبی وان کنوبی است. قطعات فلزی و روکش کرومی این دسته‌ها واقعاً پاپ می‌کنند و با فعال شدن تیغه، جلوه آن بیشتر می‌شود. گروه Ahsoka Tano به ویژه جذاب است، زیرا جدی سابق نه یک بلکه دو شمشیر نوری را در ظاهرش در اشکال مختلف رسانه های جنگ ستارگان به کار می برد. دستگیره ها دارای انحنای ملایمی هستند و تیغه های سفید شفاف آن از بین جمعیت متمایز است.

برای همتای خود، Darksaber به لطف تیغه سیاه خود یک کپی عالی دیگر است و واقعاً یک لایه اضافی به لباس ماندالوریای شما اضافه می کند. به خاطر داشته باشید، اگر آن را دارید، همه ماندالوریای‌های محلی دیگر در Comic-Con شما باید شما را دنبال کنند. یا شما را برای آن به چالش بکشد.

بخوانید  شفاف سازی انویدیا در خصوص نگرانی‌های مربوط به توان مصرفی GPUهای نسل جدید

Star Wars Lightsaber Hilts با 30 درصد تخفیف

از طرف دیگر، اگر فضا مشکل است، چندین دسته شمشیر نوری خنک نیز در دسترس هستند. این ها طیف وسیع تری از شخصیت های جنگ ستارگان مانند کال کسیس، ازرا بریجر و کانان جاروس را در بر می گیرند و شمشیرهای نوری آنها نیز فوق العاده به نظر می رسند. اگر می‌خواهید ارتقا دهید، تیغه‌های شمشیر نوری مقرون‌به‌صرفه امروز به‌صورت جداگانه با فقط 38.49 دلار (معمولاً 55 دلار) فروخته می‌شوند. ممکن است بخواهید چند تا را در حالی که در حالت ویژه هستند، بگیرید، بنابراین در صورتی که دوئل شمشیر نوری کمی بیش از حد شدید شود، لوازم یدکی داشته باشید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر