مبارزه آدونیس با دوست دوران کودکی در نخستین تریلر فیلم Creed 3

در خلاصه‌ی داستان فیلم Creed 3 آمده است: «آدونیس کرید پس از تسلط بر دنیای بوکس هم در زندگی حرفه‌ای و هم در زندگی خانوادگی خود به کامیابی رسیده است. وقتی دامیان، دوست دوران کودکی آدونیس و اعجوبه‌ی سابق بوکس پس از گذراندن یک دوره‌ی طولانی محکومیت در زندان به خانه بازمی‌گردد، برای اثبات خود وارد رینگ مبارزه می‌شود. رویارویی دوستان سابق چیزی بیش از یک مبارزه‌ی ساده است. آدونیس برای تسویه حساب باید آینده‌ی خود را به‌منظور نبرد با دامیان در معرض خطر قرار دهد؛ مبارزی که به‌هیچ‌وجه چیزی برای از دست دادن ندارد».

مایکل بی. جردن نه‌تنها در قسمت سوم فیلم Creed به نقش‌آفرینی می‌پردازد، بلکه در نخستین تجربه‌ی کارگردانی خود سکان هدایت آن را نیز در دست می‌گیرد. کینان کوگلر، نویسنده‌ی فیلم Space Jam: A New Legacy (هرج‌ومرج فضایی: میراث جدید) و زک بیلین، نویسنده‌ی فیلم King Richard (شاه ریچارد) فیلم‌نامه‌ی فیلم Creed 3 را براساس طرح داستانی رایان کوگلر، کارگردان و نویسنده‌ی فیلم Black Panther (پلنگ سیاه) به رشته‌ی تحریر درآوردند.

شرکت مترو گلدوین مایر نخستین تریلر فیلم Creed 3 با کارگردانی و نقش‌آفرینی مایکل بی. جردن را پخش کرد.

چارلز وینکلر، ویلیام چارتوف و دیوید وینکلر از شرکت Chartoff-Winkler Productions به‌همراه شرکت Proximity Media، جاناتان گلیکمن، مایکل بی. جردن و رایان کوگلر وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی فیلم Creed 3 را برعهده دارند و آدام روزنبرگ، سو اوهانیان و زینزی کوگلر به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی آن فعالیت می‌کنند. جالب اینکه فیلم کرید ۳ نخستین فیلم راکی است که سیلوستر استالونه در آن حضور ندارد و به ایفای نقش نمی‌پردازد.

بخوانید  نقد فیم زالاوا | تقابل عقل و خرافه

دانلود ویدیو از آپاراتمنبع در میان اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که شرکت مترو گلدوین مایر (MGM) نخستین تریلر فیلم Creed III (کرید ۳)، سومین اسپین‌آف مجموعه فیلم‌های Rocky (راکی) را به اشتراک گذاشته است. این فیلم ورزشی درام با نقش‌آفرینی مایکل بی. جردن در تاریخ ۳ مارس ۲۰۲۳ (۱۲ اسفند ۱۴۰۱) روی پرده‌ی نقره‌ای سینما خواهد رفت.

تحریریه مجله بازی یک گیمر