مایکروسافت در رویداد بیلد 2023 قوانین بازی در دنیای سیستم عامل ها را تغییر داد


اگر از همه اخبار مربوط به هوش مصنوعی خسته شده اید کاملاً درست می گویید! اما این نمی تواند انجام شود. دنیای فناوری چند سالی است که خود را برای شیرجه زدن به اقیانوس هوش مصنوعی آماده می کند و حالا که اکثر غول های فناوری به آب زده اند باید منتظر اخبار بیشتری در زمینه هوش مصنوعی باشیم.AI.

همین چند هفته پیش، ساندار پیچای در رویداد سالانه Google I/O آنقدر از کلمه هوش مصنوعی استفاده کرد که ویدیوی طنز او حتی از تیک توک خارج شد و ما به شوخی گفتیم که نام رویداد باید به گوگل تغییر می کرد. هوش مصنوعی امسال

اکنون در رویداد بیلد امسال که شب گذشته به صورت حضوری با سخنرانی ساتیا نادلا در سیاتل واشنگتن برگزار شد و تا فردا ادامه خواهد داشت، مایکروسافت نشان داده است که در رقابت با گوگل در زمینه هوش مصنوعی و تقریباً همه چیزهایی که در این رویداد معرفی شد از Kopilot آمده است. آن را برای ویندوز 11 و اج برای نوشتن کد در ترمینال ویندوز دریافت کنید، بوی هوش مصنوعی می دهد.

البته بسیاری از تحلیلگران فکر می کردند که مایکروسافت رونمایی از قابلیت های مبتنی بر هوش مصنوعی را تا زمان انتشار ویندوز 12 به تعویق می اندازد. اما به نظر می رسد رقابت با گوگل ردموندی ها را بیش از پیش هیجان زده کرده است.

با اضافه شدن دستیار هوش مصنوعی به ویندوز، به نظر می رسد که مایکروسافت قوانین بازی را در زمینه سیستم عامل به کلی تغییر داده است و حال باید دید که آیا گوگل و اپل نیز حاضرند پای هوش مصنوعی را باز کنند. . به سیستم عامل آنها.

بخوانید  رونمایی از پروژه ساخت کنسول بازی برای سگ ها

در مراسم دیشب نیمی از رونمایی ها به هوش مصنوعی و نیمی دیگر به چیزهای جدید ویندوز 11 اختصاص داشت که با هم به آنها می پردازیم.

1- ارائه دستیار هوش مصنوعی “Microsoft 365 Kopilot” برای ویندوز 11 و اج