مایکروسافت از راه اندازی Sea of ​​Thieves برای پلی استیشن بسیار خوشحال است

مت بوتی، رئیس استودیوهای بازی در مایکروسافت، می گوید که این شرکت از راه اندازی Sea of ​​Thieves برای پلتفرم پلی استیشن بسیار خوشحال است.

در ابتدای سال جاری شاهد تغییر در استراتژی انحصاری قبلی ایکس باکس و مایکروسافت بودیم که به لطف آن برخی از آثار اختصاصی این پلتفرم برای کنسول های پلی استیشن و نینتندو منتشر شد.

موفقیت این تصمیم روز به روز آشکارتر می شود. Sea of ​​Thieves قبل از عرضه در صدر لیست بازی های پیش خرید شده پلی استیشن قرار داشت و در ماه می بیشترین دانلود را کاربران پلی استیشن به خود اختصاص داد.

طبق آخرین مصاحبه مت بوتی، رئیس استودیوهای بازی مایکروسافت، به نظر می رسد که این شرکت از تصمیم خود راضی است. مت بوتی در مصاحبه اخیر با Variety گفت که تیم سبز واقعاً از فروش این بازی ها بر روی پلتفرم های دیگر خوشحال است.

مت بوتی منظورش را روشن نکرد و وقتی از او پرسیده شد چه بازی‌های دیگری به صورت کراس پلتفرم خواهند بود، او همان داستان معمول مدیران Xbox را تکرار کرد و گفت که همه چیز «بر اساس مورد به مورد» ارزیابی می‌شود.

با این حال، او خاطرنشان کرد که ایکس باکس به اندازه گذشته دارای انحصاری است و همه بازی های خود را برای پلتفرم های دیگر منتشر نخواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر در آینده با یک گیمر همراه باشید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  Berserk on Blu-Ray دوباره در انبار موجود است - قبل از اینکه انیمه پرطرفدار از بین برود یک کپی از آن دریافت کنید