مانگا سوپر ماریو پیشنهاد می کند که قارچ های 1-Up از بدن ماریوهای مرده رشد کرده اند.

همانطور که او در اولین انیمیشن خود به صفحه بزرگ می رود، آوریل ماه بزرگی برای ماریو خواهد بود. برای اکران در روز چهارشنبه، 5 آوریل، Super Mario Bros. انتظار می رود در آخر هفته عید پاک بین 85 تا 90 میلیون دلار در باکس آفیس ایالات متحده فروش کند. در این فیلم صدای کریس پرت در نقش ماریو، چارلی دی در نقش برادرش لوئیجی، آنیا تیلور جوی در نقش پرنسس هلو، ست روگن در نقش دانکی کونگ و جک بلک در نقش بوسر به نمایش درآمده است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.یک مانگای Super Mario 64 در سال 1996 نشان می دهد که قارچ های 1-Up از بدن ماریوهای مرده رشد می کنند و چرخه زندگی و مرگ را ادامه می دهند. pic.twitter.com/KjGsnig3hB

— شام آبگوشت ماریو (@MarioBrothBlog) 23 مارس 2023

همانطور که حساب توییتر اشاره می کند آبگوشت سوپر ماریو، صفحه ای از مانگای Super Mario 64 در سال 1996 نشان می دهد که ماریو در یک چرخه تاریک زندگی و مرگ زیست محیطی گرفتار شده است. هر ماریو متوفی در پادشاهی قارچ در نهایت با خاک یکی می‌شود، بدنش خاک را تغذیه می‌کند و قارچ 1-Up را برای مصرف ماریو بعدی تولید می‌کند. این شاید توضیح می دهد که چرا جمع آوری یک 1-Up در Super Mario 64 تقریبا غیرممکن بود.