ماموریت‌های Titan و Starfall Pokemon Scarlet چه احساسی در من ایجاد کردهمه ما تا به حال این مته را می دانیم. می خواهید بهترین باشید که هیچ کس تا به حال نبوده است، بنابراین سفری را در سراسر زمین آغاز می کنید تا هیولاهای شایان ستایش را بگیرید و آموزش دهید و به درجات Pokemon Master برسید. این داستانی به قدمت زمان یا حداقل به قدمت سال 1996 است و بازی های پوکمون به ندرت خارج از این الگوی راحت قرار می گیرند. وقتی پوکمون اسکارلت واقعاً به من اهمیت داد و مشتاقانه منتظر دو تا از سه مسیر داستانی اصلی آن بودم، شگفت‌آورتر شد.

اسپویل ها دنبال می شوند.

در حال پخش: بررسی ویدیویی پوکمون اسکارلت و بنفش

اگر Pokemon Scarlet و Violet را دنبال می‌کنید، می‌دانید که بازی از سه مسیر داستانی اصلی تشکیل شده است که می‌توانید به هر ترتیبی آن‌ها را دنبال کنید. جاده پیروزی، تلاش سنتی برای تبدیل شدن به یک استاد پوکمون در حالی است که با رقیب دوست خود، نمونا می‌جنگید. Starfall Street همچنین یک پیچ و تاب در فرمول کلاسیک پوکمون است، زیرا شما به پایگاه های آنتاگونیست های ظاهری این بازی، Team Star، حمله می کنید و آنها را سرنگون می کنید. و Path of Legends به شما این امکان را می دهد که برای مبارزه با تایتان پوکمون های عظیم وارد طبیعت شوید.

هیچکدام از اینها قبل از انتشار به نظر من چندان جالب نبود. Victory Road و Starfall Street همان داستان قدیمی‌ای بودند که قبلاً بارها دیده‌ایم، در حالی که Path of Titans راهی برای ایجاد یک نوع متفاوت از تلاش با اقتباس Raid Battles از Sword and Shield بود. من دقیقاً به خاطر داستان‌های بازی‌های پوکمون نمی‌آیم، بنابراین تصور می‌کردم که در بهترین حالت خوب و قابل استفاده خواهند بود. اما در حالی که جاده پیروزی همچنان همان داستان سنتی است، خیابان Starfall و Path of Legends در واقع جذاب، خنده دار و صمیمانه هستند.

در استارفال استریت، به سرعت مشخص می‌شود که این افراد شرور معمولی پوکمون نیستند که برنامه‌هایی برای تسلط بر جهان یا حتی آزادی پوکمون دارند. در عوض، این پایگاه ها مانند شما پر از کودکان و نوجوانان است. این بیشتر شبیه یک باشگاه احمقانه یا باند غیر خشونت آمیز به نظر می رسد تا یک تهدید شرور. ظاهر «کلایو» – کاملاً واضح است که مدیر مدرسه، مدیر کلاول، با کلاه گیس بد – که علاقه زیادی به شکستن پایه های تیم ستاره و بازگرداندن بچه ها داشت، به این فتنه افزوده است. در راه راست و باریک شما می توانید انتخاب کنید که مبدل را صدا بزنید یا هر زمان که ظاهر شد بازی را انجام دهید، و من بازی گنگ را انتخاب کردم. این یک پیچ و تاب خنده دار در داستانی است که در نهایت درباره طردشدگان اجتماعی و اینکه چگونه مدرسه آنها را ناامید کرده است. آن‌ها بچه‌های بد یا آدم‌های بدی نیستند – آنها فقط سوءتفاهم شده‌اند – و خوب است که کارگردان کلاول برای مراقبت از بچه‌ها دست از سر راهش بردارد (کلاه گیس بد و همه چیز).

یک جریان زیرزمینی به همان اندازه صمیمانه از خط جستجوی Path of Legends عبور می کند. هنگامی که شما خط جستجوی Titans را شروع می کنید، Arven اساساً یک عجیب و غریب مزاحم است که به طور تصادفی دنبال می کند. با این حال، در پایان اولین تلاش تایتان، متوجه می‌شوید که واقعاً چه چیزی او را هدایت می‌کند: پوکمون محبوب او، یک مابوستیف، بسیار بیمار است و تایتان‌ها از گیاهان خاصی تغذیه می‌کنند که او ادعا می‌کند می‌تواند توله سگ ضعیف را درمان کند. در اوایل، مابوستیف را می‌بینید که به سختی حرکت می‌کند، اما به دلیل تنفس سخت، و نمی‌توانید کاری نکنید که برای شفای او هر کاری که می‌توانید انجام دهید. همانطور که انتظار دارید، بازی Pokemon از آن دسته بازی هایی نیست که پایان غم انگیزی داشته باشد، بنابراین خیلی اسپویلر نیست که بگوییم با ردیابی گیاهان بیشتر، می توانید شاهد بهبود آهسته Mabosstiff باشید.

من کاملاً تشخیص می‌دهم که داستانی در مورد پرستاری از یک سگ بیمار از نظر عاطفی دستکاری‌کننده است، اما لعنتی اگر روی من کارساز نبود. مابوستیف، با وجود جثه‌اش، بسیار درمانده به نظر می‌رسید، و کات سین‌ها مطمئن بودند که دوربین را روی چشمان درشت و غمگین او متمرکز می‌کردند. پوکمون اغلب در مرگ و میر غوطه ور نمی شود – برای مثال هیولاها به جای مرگ غش می کنند – اما این داستان متفاوت بود زیرا Mabosstiff به روشی قابل باور و قابل ربط بیمار بود. هر کسی که تا به حال یک حیوان خانگی مرده داشته است، می‌داند که دیدن همسفرتان با افزایش سن یا بیماری، چه حسی دارد. من می‌خواستم تایتان‌ها را شکار کنم زیرا توانایی‌های پیمایش آنها بسیار مفید بود، اما داستانی هم داشتم که واقعاً به قلبم نزدیک بود. می خواستم به آرون و سگش کمک کنم.

هر دوی این داستان‌ها به قطعنامه‌های رضایت‌بخشی منجر شدند و جاده پیروزی را در مقایسه کمی خسته‌کننده کردند. Nemona یک رقیب خوب است و شخصیت‌های واقعاً بزرگی وجود دارند که در هشت سالن ورزشگاه پوکمون پراکنده شده‌اند، اما او مانند دو نفر دیگر خط شیرین و سرگرم‌کننده‌ای نداشت. بازی اصلی پوکمون همچنان در حال گرفتن و نبرد با هیولاها است، اما این بار چند قلاب داستانی جذاب نیز وجود دارد که به شما کمک می‌کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.