مارول اسنپ پاداش ورود رایگان، بسته انواع جدید را راه اندازی می کند

این ویدیو داستان عاشقانه ای را روایت می کند، زیرا JVKE رمان های معروف مارول مانند مرد عنکبوتی و ام جی، طوفان و پلنگ سیاه، و ویژن و جادوگر اسکارلت را تصور می کند. از سبک‌های هنری و الهام‌های مختلفی برای نشان دادن قهرمانان و شراکت‌های عاشقانه آنها استفاده می‌کند، که منعکس‌کننده انواع سبک‌های هنری مورد استفاده در انواع کارت اسنپ مارول است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

مارول اسنپ نامزد بهترین بازی موبایل در The Game Awards شده است، و Second Dinner از این فرصت استفاده کرد و موزیک ویدیویی از دی جی مارتین گاریکس و خواننده و ترانه سرا JVKE را منتشر کرد. این ویدیو با عنوان Hero، همچنین به یک رویداد درون بازی مربوط می شود که یک نوع کارت ویژه جدید را به صورت رایگان برای همه بازیکنان راه اندازی می کند، و همچنین یک بسته جدید برای خرید در دسترس است.

برای اطلاعیه‌های بیشتر، حتماً نحوه تماشای The Game Awards را در هنگام پخش امشب ببینید.

هفته آینده، بازیکنان می‌توانند وارد مارول اسنپ شوند تا نسخه‌ای از کارت Storm Hero را از هنرمند Jander González Mella، هنرمند مفهومی اصلی که طرح‌های Black Panther و Storm را برای موزیک ویدیو Hero تهیه کرده است، دریافت کنند. پس از دوره رایگان یک هفته ای، این کارت نوع طوفان به عنوان یک نوع Ultimate به فروشگاه Token Shop تازه راه اندازی شده اضافه می شود. همچنین یک بسته جدید “Hero” برای خرید موجود است که شامل برخی از شخصیت‌های برجسته در موزیک ویدیو می‌شود.