ماجراجویی جدید کاپیتان مارول در تریلر جدید The Marvels


مارول استودیوز تریلر رسمی جدیدی از فیلم The Marvels منتشر کرده است که در آن کاپیتان مارول با خانم مارول و مونیکا رمبو وارد ماجراجویی فضایی می شود.

در آخر اخبار سینما و تلویزیونتریلر جدیدی از فیلم The Marvels منتشر شد. مارول استودیوز صبح امروز تریلر رسمی جدیدی از فیلم Captain Marvel 2 منتشر کرد که در آن اطلاعات بیشتری درباره داستان فیلم به اشتراک می‌گذارد. در طول فیلم می بینیم که نقش های کارول دانورز، مونیکا رمبو و کامالا خان مدام تغییر می کند و همچنین باید با ژنرال جدیدی از نژاد کری روبرو شوند. در ادامه می‌توانید تریلر رسمی فیلم The Marvels را تماشا کنید:

از یوتیوب تماشا کنید

تریلر همچنین نشان می دهد که نیک فیوری و گاس، گربه کاپیتان مارول، نقش بزرگ تری در داستان فیلم خواهند داشت. استودیو مارول به همراه تریلر، پوستر جدیدی از The Marvels منتشر کرد که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

پوستر جدید فیلم The Marvels

بری لارسون در نقش کارول دانورز (کاپیتان مارول)، تئونا پاریس در نقش مونیکا رمبو (اسپکتروم)، ایمان والانی در نقش کامالا خان (خانم مارول)، ساموئل ال جکسون مثل نیک فیوری، زویی اشتون و پارک سئو جوناز جمله بازیگران حاضر در فیلم Les Merveilles هستند و به ایفای نقش پرداختند. نیا داکوستاکارگردان آثاری مانند Little Woods و Candyman وظیفه کارگردانی The Marvels را بر عهده داشت.

فیلم Marvels قرار است در تاریخ 10 نوامبر اکران شود. او مسئولیت نوشتن فیلمنامه کاپیتان مارول 2 را بر عهده دارد مگان مک دانلمجموعه WandaVision را با نیا داکوستا، زب ولز و الیسا کاراسیک نوشت.

بخوانید  ایده چرخش فضاپیما برای ایجاد شتابی مشابه شتاب گرانش زمین