لیست بازی های Xbox Game Pass برای نیمه دوم می 2023

مایکروسافت از موج دوم بازی‌هایی که در ماه می 2023 به سرویس Game Pass اضافه می‌شوند، رونمایی کرد که شامل FIFA 23 می‌شود.

موج اول بازی های Game Pass در ماه می امسال شامل Redfall for Cloud، Xbox Series X | Xbox Series S و PC، Ravenlok برای Cloud، Console و PC، Weird West: Definitive Edition برای Xbox Series X | این Xbox Series S، Shadowrun Trilogy برای رایانه شخصی و Fuga: Melodies of Steel 2 برای هر سه پلتفرم بود.

پوستر بازی FIFA 23

بازی های زیر اضافه شده است در 10 ژوئن (31 مه) سرویس Game Pass خارج می شود:

  • اروپا یونیورسالیس (PC)
  • نابغه شیطانی 2: سلطه بر جهان (ابر، کنسول و کامپیوتر)
  • فیفا 21 (کنسول و کامپیوتر) از طریق سرویس EA Play
  • Floppy Knights (ابر، کنسول و رایانه شخصی)
  • شبیه ساز چمن زنی (ابر، کنسول و کامپیوتر)

مرحله بعدی Planet of Lana است که قرار است در تاریخ 2 ژوئن (23 می) در Game Pass برای کنسول ها و رایانه های شخصی منتشر شود. پس از این کار و در تاریخ 4 ژوئن (25 اردیبهشت)، سه بازی Cassette Beasts برای کنسول، Massive Chalice برای ابر و کنسول و Railway Empire 2 برای ابر، کنسول و رایانه شخصی در دسترس خواهند بود. سرانجام در تاریخ 9 ژوئن (30 اردیبهشت) بازی Chicory: A Colorful Tale برای کاربران کنسول و PC Gamepass منتشر خواهد شد.

همانطور که انتظار می رفت، مایکروسافت از موج دوم بازی هایی که در ماه می 2023 به سرویس Xbox Game Service می آیند، رونمایی کرد. همانطور که قبلاً اعلام شده بود، FIFA 23 امروز بر روی کنسول و رایانه شخصی منتشر خواهد شد. سپس در در تاریخ 18 می (18 می) شاهد عرضه دو بازی Eastern Exorcist برای کنسول و PC و Ghostlore برای کنسول های Xbox در این سرویس خواهیم بود.

بخوانید  موفقیت Ghost of Tsushima علت انتشار Like a Dragon: Ishin در غرب است

ماه گذشته، مایکروسافت سرویس PC Game Pass را راه اندازی کرد 40 کشور جدید منتشر شد. ردموندی ها همچنین یک برنامه ارجاع برای Xbox Game Pass راه اندازی کرده اند که به مشترکین اجازه می دهد تا پنج دوست خود را برای تجربه رایگان PC Game Pass معرفی کنند.