لیدی گاگا از جوکر 2 تفسیر او از هارلی کوین را معتبر می خواند

در سال 2019، واکین فینیکس و کارگردان تاد فیلیپس، داستان منشأ جدیدی را به جوکر دادند، زیرا آرتور فلک از فینیکس شخصیت جدید خود را پذیرفت. اواخر سال جاری، فینیکس و فیلیپس برای دنباله‌ای به نام Joker: Folie à Deux بازگشتند. لیدی گاگا به آنها ملحق خواهد شد که نقش هارلین کوینزل/هارلی کوین را بازی خواهد کرد و دیوانه وار عاشق جوکر خواهد شد. امروز لیدی گاگا نگاهی اجمالی به دیدگاه خود از هارلی می دهد.

گاگا به Access گفت: «لی برای من بسیار خاص است. “او واقعاً یک فرد آسیب پذیر و شیرین است. نسخه من از هارلی مال خودم است و او برای این فیلم و این شخصیت ها بسیار معتبر است. من نمی خواهم چیزی از فیلم تقدیم کنم. قطعاً این چیزی است که باید در تئاتر تجربه کنید. این فیلم دارای موسیقی، رقص و بازیگری باورنکردنی است، من عاشق کار با تاد بودم.

گاگا افزود: “من قبلاً چنین کاری را در این فیلم انجام نداده بودم.” “بنابراین همه چیز کاملا جدید و واقعا سرگرم کننده خواهد بود.”

تنها تعداد انگشت شماری از بازیگران اولین جوکر برای دنباله بازگشتند، از جمله زازی بیتز، لی گیل و شارون واشنگتن. از بازیگران جدید این فیلم می‌توان به برندان گلیسون، کاترین کینر، جیکوب لوفلند، استیو کوگان، کن لیونگ و هری لاوتی اشاره کرد.

Joker: Folie à Deux در تاریخ 4 اکتبر در سینماها اکران خواهد شد.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  تایید ساخت فصل سوم انیمیشن Primal