لوگوی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 احتمالا لو رفت

تصاویری از بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 کاپیتان پرایس را در کنار قوطی‌های Monster Energy نشان می‌دهد.

یکی از کاربران توییتر به نام Algebra_Sloth تصاویر جدیدی را منتشر کرده است که ممکن است لوگوی Call of Duty: Modern Warfare 3 اکتیویژن را نشان دهد. با اشاره به گزارش رسانه VideoGamesChronicle، اکانت توییتر سری Call of Duty نیز با انتشار یک توییت جدید به لوگوی Modern Warfare 3 پرداخت.

تصویر برگرفته از لوگوی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3

تصویر برگرفته از لوگوی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3

لوگوی Call of Duty: Modern Warfare 3 از طریق محتوای تبلیغاتی نوشیدنی انرژی‌زای Monster Energy فاش شد که شامل کاپیتان پرایس از Call of Duty: Modern Warfare است. اگرچه اکانت توییتر سری Call of Duty از لوگوی MW3 آگاه است، اما صحت آن را تایید نکرده است.

اکتیویژن اوایل این ماه تایید کرد که Call of Duty بعدی دنباله مستقیم Call of Duty: Modern Warfare 2 خواهد بود. طبق اعلامیه جیسون شرایر، بازی مورد بحث در ابتدا به عنوان یک بسته الحاقی سال دوم برای Modern Warfare 2 در نظر گرفته شده بود، اما در نهایت به یک نسخه کامل تبدیل شد. این بازی عمدتا توسط Sledgehammer Games با پشتیبانی Infinity Ward، Raven Software و استودیوهای “دیگر” توسعه یافته است.

اکتیویژن اخیرا توییت جدیدی در حساب Call of Duty منتشر کرده و اعلام کرده است که تمامی اپراتورها، سلاح ها و باندل های منتشر شده برای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به Call of Duty 2023 منتقل خواهند شد.

بخوانید  اطلاعات لورن اشمیت هیسریش در مورد پایان سریال The Witcher