لاک‌پشت‌های نینجای جهش یافته نوجوان در حال ورود مخفیانه به خانه‌ای در TMNT: Mutant Mayhem گرفتار می‌شوند


پارامونت پیکچرز ویدیوی جدیدی از بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem منتشر کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که پارامونت پیکچرز کلیپی جالب از انیمیشن Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. در این ویدئوی 30 ثانیه ای، استاد اسپلینتر مچ برادران لاک پشت را در حالی که مخفیانه وارد خانه می شود، می گیرد. این انیمیشن برای اکران در 11 آگوست 1402 (2 اوت 2023) برنامه ریزی شده است.

دانلود فیلم آپارات

در خلاصه داستان Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem می‌گوید: «برادران لاک پشت پس از سال‌ها محافظت مخفیانه از دنیای انسان‌ها، تصمیم می‌گیرند تا قلب نیویورکی‌ها را به دست آورند و با اعمال قهرمانانه به عنوان نوجوانان عادی پذیرفته شوند. آوریل اونیل به آنها کمک می کند تا با یک سازمان جنایی شرور مقابله کنند، اما لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان به زودی با ورود ارتشی از جهش یافته ها به مشکل می خورند.

صومعه میکا، شامون براون جونیور، هانیبال بورس، رز بیرن، نیکلاس کانتو، جان سینا، جکی چان، قالب یخ، ناتاشا دمتریو، ایو ادبیری، جانکارلو اسپوزیتو، پست مالون، بردی نون، ست روگن، پل راد و مایا رودولف آنها بخشی از صداپیشگان TMNT: Mutant Mayhem هستند. جف رو و کایل پرتاب می کند سکان این انیمیشن در دست بود و جف رو، ست روگن، ایوان گلدبرگ، دن هرناندز و اجلاس بنجی فیلمنامه را نوشتند.

بخوانید  CoD: Modern Warfare 2 - بهترین بارگیری ها برای بازی رتبه بندی شده